Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
музыка, архитектура, дизайн, протесты, фестивали, кошки, Львов, животные, Саакашвили, парады, футбол, ВМС, оккупация, стихийные бедствия, природа, катастрофы, Динамо, Одесса, Нацгвардия, Россия, люди, аннексия Крыма, #Євромайдан, суд, общество, живопись, дети, митинги, АТО, Путин, Шахтер, тест-драйв, Львів, Донецк, Майдан, акции, пейзажи, Дмитрий Дятлов, путешествия, НАТО, фотоподборки, портрет, самолеты, Сергей Смоленцев, автомобили, спорт, бизнес, праздники, Порошенко, юмор, цирк, беспорядки, джаз, Олимпиада, военная техника, Киев, марш, фотография, знаменитости, город, соревнования, туризм, Донбасс, традиции, учения, корабли, солдат, ЗСУ, досуг, мир, зима, женщины, концерты, столкновения, ВСУ, выставки, милиция, церковь, Верховная Рада, мода, история, технологии, выборы, авиация, политики, заводы, полиция, экология, фотоконкурсы, культура, уикенд, транспорт, искусство, политика, Александр Зубко, США, религия, Карпаты, война, фотопроект