Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
зима, Сергей Смоленцев, ЗСУ, экология, история, фотоподборки, праздники, Олимпиада, общество, авиация, НАТО, корабли, акции, тест-драйв, туризм, Динамо, фотография, Нацгвардия, мода, животные, #Євромайдан, уикенд, знаменитости, Россия, Александр Зубко, женщины, Саакашвили, религия, живопись, стихийные бедствия, протесты, транспорт, полиция, ВСУ, фотопроект, цирк, столкновения, дизайн, дети, музыка, военная техника, бизнес, марш, выборы, суд, природа, парады, катастрофы, США, технологии, беспорядки, фестивали, АТО, архитектура, досуг, Киев, город, выставки, Дмитрий Дятлов, футбол, путешествия, Донецк, автомобили, кошки, джаз, солдат, соревнования, Верховная Рада, Львов, Путин, Шахтер, люди, Порошенко, юмор, церковь, Львів, Одесса, спорт, политики, культура, заводы, политика, Донбасс, аннексия Крыма, учения, оккупация, митинги, фотоконкурсы, портрет, Карпаты, искусство, милиция, самолеты, пейзажи, мир, традиции, ВМС, война, Майдан, концерты