Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Порошенко, Майдан, Карпаты, Донбасс, город, женщины, авиация, спорт, заводы, религия, Львов, Олимпиада, фотоконкурсы, ВМС, кошки, дизайн, выборы, Киев, фотография, история, солдат, соревнования, архитектура, Нацгвардия, портрет, дети, Дмитрий Дятлов, ЗСУ, Одесса, искусство, Путин, война, митинги, живопись, катастрофы, праздники, Сергей Смоленцев, столкновения, аннексия Крыма, политика, автомобили, тест-драйв, милиция, музыка, мир, пейзажи, Львів, футбол, стихийные бедствия, церковь, культура, фотопроект, полиция, Россия, учения, зима, самолеты, выставки, парады, АТО, традиции, животные, акции, природа, общество, беспорядки, суд, фестивали, люди, знаменитости, протесты, НАТО, джаз, мотоциклы, оккупация, Верховная Рада, Саакашвили, юмор, #Євромайдан, фотоподборки, марш, экология, Александр Зубко, Шахтер, Динамо, путешествия, США, военная техника, цирк, транспорт, мода, технологии, бизнес, уикенд, ВСУ, туризм, досуг, корабли, концерты, политики