Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
НАТО, Путин, Саакашвили, политики, корабли, выставки, солдат, стихийные бедствия, митинги, Олимпиада, дизайн, джаз, Порошенко, политика, тест-драйв, Киев, люди, Львів, спорт, архитектура, #Євромайдан, путешествия, животные, досуг, Майдан, Россия, самолеты, история, Донецк, ВСУ, протесты, дети, Львов, пейзажи, женщины, АТО, бизнес, церковь, концерты, соревнования, знаменитости, экология, беспорядки, Дмитрий Дятлов, учения, милиция, Верховная Рада, война, ЗСУ, марш, зима, фотоподборки, акции, парады, оккупация, выборы, Сергей Смоленцев, ВМС, заводы, столкновения, фестивали, юмор, США, традиции, туризм, военная техника, праздники, технологии, Шахтер, катастрофы, Донбасс, авиация, Карпаты, Динамо, транспорт, аннексия Крыма, фотоконкурсы, религия, Нацгвардия, культура, суд, Одесса, фотопроект, футбол, портрет, уикенд, мода, Александр Зубко, живопись, цирк, автомобили, общество, искусство, фотография, кошки, город, полиция, природа, музыка, мир