Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
суд, Нацгвардия, знаменитости, НАТО, футбол, экология, митинги, Львов, живопись, ВМС, стихийные бедствия, досуг, Донбасс, бизнес, акции, портрет, Александр Зубко, столкновения, военная техника, мир, спорт, Динамо, Донецк, кошки, фотоподборки, Россия, Верховная Рада, фотография, искусство, марш, джаз, концерты, мода, самолеты, заводы, Львів, уикенд, церковь, общество, Сергей Смоленцев, праздники, Саакашвили, ВСУ, природа, пейзажи, США, беспорядки, АТО, цирк, оккупация, учения, транспорт, Одесса, фотоконкурсы, традиции, ЗСУ, солдат, катастрофы, фотопроект, люди, протесты, Киев, дизайн, фестивали, Дмитрий Дятлов, Майдан, Путин, история, выборы, женщины, выставки, парады, политика, зима, аннексия Крыма, религия, Шахтер, политики, город, культура, полиция, музыка, милиция, война, путешествия, животные, корабли, Порошенко, туризм, технологии, #Євромайдан, автомобили, дети, Олимпиада, соревнования, архитектура, Карпаты, тест-драйв, юмор, авиация