Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
знаменитости, Нацгвардия, история, Львів, фотопроект, Дмитрий Дятлов, Донбасс, выставки, дизайн, стихийные бедствия, полиция, спорт, традиции, ЗСУ, юмор, праздники, парады, заводы, мир, зима, мотоциклы, суд, милиция, фотоконкурсы, марш, Киев, бизнес, живопись, митинги, автомобили, джаз, мода, Олимпиада, фотография, Львов, Александр Зубко, Порошенко, США, пейзажи, беспорядки, люди, путешествия, протесты, корабли, выборы, #Євромайдан, Одесса, Саакашвили, Верховная Рада, музыка, Майдан, солдат, футбол, общество, столкновения, кошки, Динамо, церковь, цирк, фестивали, политика, Путин, концерты, женщины, экология, уикенд, туризм, ВМС, война, авиация, животные, культура, архитектура, аннексия Крыма, АТО, религия, самолеты, катастрофы, Россия, оккупация, Карпаты, акции, досуг, Шахтер, портрет, тест-драйв, дети, природа, соревнования, технологии, ВСУ, политики, учения, НАТО, Сергей Смоленцев, искусство, военная техника, транспорт, фотоподборки, город