НОВОСТИ ДНЯ: InformNapalm опровергает фейк о больших потерях ВСУ, который разгоняют российские СМИ  Ryanair сократит рейсы из-за задержек с поставками Boeing 737 Max  Дожди с грозами будут заливать Украину до конца недели  Для Киева закупили более 600 новых мусорных контейнеров  При выборе жилья украинцев интересует только его стоимость  В ЧЕСНО рассказали, сколько партии потратили на телерекламу  Глава МВФ Кристин Лагард подала в отставкувсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
23.05.2019   Київ, Україна   УНІАН

У Києві стартував фестиваль «Книжковий арсенал»

У Мистецькому арсеналі 22 травня 2019 року стартував IX Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал», який триватиме до 26 травня. Як зазначають організатори фестивалю, цього року у фокусі Книжкового арсеналу стане тема співжиття, спільного буття на підставі цінностей і домовленостей. Саме ції тематиці будуть присвячені основні спеціальні події, дискусії та лекції під час фестивалю. Переважатиме вона і в оформленні території цьогорічного арсеналу.
Цього року на фестивалі вперше працюватиме «Ветеранський намет», де буде представлена література про теперішню російсько-українську війну, написана учасниками бойових дій і волонтерами. У спеціально обладнаному військовому наметі у дворі Мистецького арсеналу можна буде поспілкуватися з авторами представлених творів.
Загалом на Книжковому арсеналі будуть представлені книги, комікси, журнали, ілюстрації та інша друкована продукція від основних українських видавництв та книжкових дистриб'ютерів, яку зможуть придбати усі бажаючи. Також на фестивалі-ярмарку працюватимуть стенди, організовані іноземними представницствами - Німеччина, Австрія, Швейцарія, Франція, Польща, Канада та інші. Крім того, на території Книжкового арсеналу розташовані тематичні дитячі майданчики та інтерактивні розваги, а ближче до вечора відбуваються різноманітні перформанси. Працює фестиваль-ярмарок до 26 травня з 10:00 до 22:00 (24 та 25 травня до 23:00). Вартість повного квитка - 80 гривень, пільгового - 40 гривень, є також сімейні квитки за 180 гривень та абонементи на всі дні за 300 гривень. Квиток на один день дає право одноразового входу на територію Мистецького арсеналу. У разі необхідності вийти за територію Мистецького арсеналу та увійти повторно в той самий день, необхідно отримати відповідну наліпку від охорони на виході з території. Квитки можна придбати на вході, але краще зробити це заздалегідь онлайн, адже зазвичай на Книжковий арсенал вишукуються великі черги, особливо у вихідні.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
автомобили, живопись, выставки, музыка, юмор, уикенд, фотопроект, праздники, Львов, ЗСУ, Карпаты, экология, футбол, Одесса, оккупация, милиция, марш, город, акции, транспорт, зима, война, учения, солдат, Дмитрий Дятлов, #Євромайдан, Динамо, общество, Верховная Рада, заводы, фестивали, митинги, парады, протесты, аннексия Крыма, Александр Зубко, искусство, религия, женщины, Донбасс, церковь, политика, Россия, знаменитости, военная техника, путешествия, дизайн, фотография, Львів, Сергей Смоленцев, цирк, Саакашвили, культура, Порошенко, беспорядки, столкновения, туризм, животные, США, Нацгвардия, АТО, Шахтер, технологии, бизнес, тест-драйв, Путин, ВСУ, корабли, досуг, мир, ВМС, стихийные бедствия, Майдан, традиции, катастрофы, НАТО, фотоконкурсы, люди, джаз, соревнования, история, пейзажи, дети, кошки, депутаты, полиция, суд, фотоподборки, природа, архитектура, авиация, самолеты, спорт, Олимпиада, концерты, Киев, портрет, выборы, мода, политики