Фото и Видео
Фоторепортажи
23.05.2019   Київ, Україна   УНІАН

У Києві стартував фестиваль «Книжковий арсенал»

У Мистецькому арсеналі 22 травня 2019 року стартував IX Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал», який триватиме до 26 травня. Як зазначають організатори фестивалю, цього року у фокусі Книжкового арсеналу стане тема співжиття, спільного буття на підставі цінностей і домовленостей. Саме ції тематиці будуть присвячені основні спеціальні події, дискусії та лекції під час фестивалю. Переважатиме вона і в оформленні території цьогорічного арсеналу.
Цього року на фестивалі вперше працюватиме «Ветеранський намет», де буде представлена література про теперішню російсько-українську війну, написана учасниками бойових дій і волонтерами. У спеціально обладнаному військовому наметі у дворі Мистецького арсеналу можна буде поспілкуватися з авторами представлених творів.
Загалом на Книжковому арсеналі будуть представлені книги, комікси, журнали, ілюстрації та інша друкована продукція від основних українських видавництв та книжкових дистриб'ютерів, яку зможуть придбати усі бажаючи. Також на фестивалі-ярмарку працюватимуть стенди, організовані іноземними представницствами - Німеччина, Австрія, Швейцарія, Франція, Польща, Канада та інші. Крім того, на території Книжкового арсеналу розташовані тематичні дитячі майданчики та інтерактивні розваги, а ближче до вечора відбуваються різноманітні перформанси. Працює фестиваль-ярмарок до 26 травня з 10:00 до 22:00 (24 та 25 травня до 23:00). Вартість повного квитка - 80 гривень, пільгового - 40 гривень, є також сімейні квитки за 180 гривень та абонементи на всі дні за 300 гривень. Квиток на один день дає право одноразового входу на територію Мистецького арсеналу. У разі необхідності вийти за територію Мистецького арсеналу та увійти повторно в той самий день, необхідно отримати відповідну наліпку від охорони на виході з території. Квитки можна придбати на вході, але краще зробити це заздалегідь онлайн, адже зазвичай на Книжковий арсенал вишукуються великі черги, особливо у вихідні.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
досуг, город, Одесса, оккупация, Сергей Смоленцев, катастрофы, зима, аннексия Крыма, США, музыка, спорт, война, полиция, Киев, праздники, протесты, ВМС, Александр Зубко, выборы, Порошенко, уикенд, мода, учения, знаменитости, фотография, туризм, экология, природа, фотопроект, Карпаты, соревнования, Майдан, пейзажи, парады, тест-драйв, культура, традиции, живопись, дизайн, Дмитрий Дятлов, самолеты, марш, митинги, Россия, Львов, люди, общество, церковь, цирк, Путин, Верховная Рада, фотоподборки, автомобили, транспорт, женщины, стихийные бедствия, фотоконкурсы, Шахтер, акции, ЗСУ, беспорядки, столкновения, дети, #Євромайдан, Олимпиада, Нацгвардия, корабли, авиация, мир, Львів, животные, суд, выставки, политики, бизнес, Саакашвили, история, футбол, АТО, архитектура, путешествия, заводы, юмор, Донбасс, милиция, технологии, НАТО, джаз, искусство, портрет, политика, фестивали, депутаты, религия, военная техника, кошки, концерты, солдат, ВСУ, Динамо