НОВОСТИ ДНЯ: В Молдове объяснили, почему олигархам удалось бежать из страны  По всей Украине объявили штормовое предупреждение  Зонтик от жары и града: украинцев ждут шквалы, грозы и +35°  Украинец победил на конкурсе классического пения в Британии  В Киеве наблюдается значительное загрязнение воздуха из-за машин и строек   Погода в Украине: жара пока не спадает  Медведев пригрозил Грузии проблемами в экономике все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
23.05.2019   Київ, Україна   УНІАН

У Києві стартував фестиваль «Книжковий арсенал»

У Мистецькому арсеналі 22 травня 2019 року стартував IX Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал», який триватиме до 26 травня. Як зазначають організатори фестивалю, цього року у фокусі Книжкового арсеналу стане тема співжиття, спільного буття на підставі цінностей і домовленостей. Саме ції тематиці будуть присвячені основні спеціальні події, дискусії та лекції під час фестивалю. Переважатиме вона і в оформленні території цьогорічного арсеналу.
Цього року на фестивалі вперше працюватиме «Ветеранський намет», де буде представлена література про теперішню російсько-українську війну, написана учасниками бойових дій і волонтерами. У спеціально обладнаному військовому наметі у дворі Мистецького арсеналу можна буде поспілкуватися з авторами представлених творів.
Загалом на Книжковому арсеналі будуть представлені книги, комікси, журнали, ілюстрації та інша друкована продукція від основних українських видавництв та книжкових дистриб'ютерів, яку зможуть придбати усі бажаючи. Також на фестивалі-ярмарку працюватимуть стенди, організовані іноземними представницствами - Німеччина, Австрія, Швейцарія, Франція, Польща, Канада та інші. Крім того, на території Книжкового арсеналу розташовані тематичні дитячі майданчики та інтерактивні розваги, а ближче до вечора відбуваються різноманітні перформанси. Працює фестиваль-ярмарок до 26 травня з 10:00 до 22:00 (24 та 25 травня до 23:00). Вартість повного квитка - 80 гривень, пільгового - 40 гривень, є також сімейні квитки за 180 гривень та абонементи на всі дні за 300 гривень. Квиток на один день дає право одноразового входу на територію Мистецького арсеналу. У разі необхідності вийти за територію Мистецького арсеналу та увійти повторно в той самий день, необхідно отримати відповідну наліпку від охорони на виході з території. Квитки можна придбати на вході, але краще зробити це заздалегідь онлайн, адже зазвичай на Книжковий арсенал вишукуються великі черги, особливо у вихідні.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
США, Киев, Одесса, фотопроект, НАТО, Львов, автомобили, выставки, марш, соревнования, джаз, оккупация, дети, пейзажи, АТО, суд, митинги, аннексия Крыма, живопись, юмор, город, Нацгвардия, традиции, досуг, церковь, катастрофы, война, архитектура, Саакашвили, Порошенко, дизайн, Верховная Рада, столкновения, музыка, беспорядки, уикенд, Динамо, зима, Александр Зубко, Шахтер, тест-драйв, протесты, милиция, ЗСУ, Россия, фотография, животные, туризм, люди, Карпаты, самолеты, мир, футбол, военная техника, Путин, политика, спорт, акции, общество, Донбасс, фотоконкурсы, фотоподборки, цирк, авиация, полиция, солдат, технологии, природа, кошки, Сергей Смоленцев, политики, #Євромайдан, Дмитрий Дятлов, портрет, путешествия, искусство, знаменитости, праздники, выборы, ВМС, фестивали, бизнес, религия, стихийные бедствия, транспорт, история, концерты, женщины, ВСУ, корабли, культура, Львів, парады, мода, Майдан, учения, Олимпиада, заводы, экология, Донецк