НОВОСТИ ДНЯ: Сенцову собираются вручить Шевченковскую премию, присужденную в 2016 году  Пунктуальность украинских авиакомпаний в августе достигла 84%  В Украину идет потепление  Суд арестовал Белько на два месяца, залог - 288 тысяч  ООН требует от России не выселять из собора верующих ПЦУ в Крыму  В центре Киева на выходные запретят движение транспорта  Осень уже хозяйничает в Украине с дождями и заморозкамивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
23.05.2019   Київ, Україна   УНІАН

У Києві стартував фестиваль «Книжковий арсенал»

У Мистецькому арсеналі 22 травня 2019 року стартував IX Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал», який триватиме до 26 травня. Як зазначають організатори фестивалю, цього року у фокусі Книжкового арсеналу стане тема співжиття, спільного буття на підставі цінностей і домовленостей. Саме ції тематиці будуть присвячені основні спеціальні події, дискусії та лекції під час фестивалю. Переважатиме вона і в оформленні території цьогорічного арсеналу.
Цього року на фестивалі вперше працюватиме «Ветеранський намет», де буде представлена література про теперішню російсько-українську війну, написана учасниками бойових дій і волонтерами. У спеціально обладнаному військовому наметі у дворі Мистецького арсеналу можна буде поспілкуватися з авторами представлених творів.
Загалом на Книжковому арсеналі будуть представлені книги, комікси, журнали, ілюстрації та інша друкована продукція від основних українських видавництв та книжкових дистриб'ютерів, яку зможуть придбати усі бажаючи. Також на фестивалі-ярмарку працюватимуть стенди, організовані іноземними представницствами - Німеччина, Австрія, Швейцарія, Франція, Польща, Канада та інші. Крім того, на території Книжкового арсеналу розташовані тематичні дитячі майданчики та інтерактивні розваги, а ближче до вечора відбуваються різноманітні перформанси. Працює фестиваль-ярмарок до 26 травня з 10:00 до 22:00 (24 та 25 травня до 23:00). Вартість повного квитка - 80 гривень, пільгового - 40 гривень, є також сімейні квитки за 180 гривень та абонементи на всі дні за 300 гривень. Квиток на один день дає право одноразового входу на територію Мистецького арсеналу. У разі необхідності вийти за територію Мистецького арсеналу та увійти повторно в той самий день, необхідно отримати відповідну наліпку від охорони на виході з території. Квитки можна придбати на вході, але краще зробити це заздалегідь онлайн, адже зазвичай на Книжковий арсенал вишукуються великі черги, особливо у вихідні.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
бизнес, выставки, фотопроект, спорт, Карпаты, ЗСУ, музыка, транспорт, акции, животные, марш, Одесса, пейзажи, суд, милиция, Саакашвили, Путин, беспорядки, митинги, люди, общество, футбол, история, туризм, кошки, военная техника, политики, уикенд, культура, дизайн, учения, дети, концерты, Нацгвардия, церковь, война, #Євромайдан, Майдан, солдат, юмор, Сергей Смоленцев, заводы, АТО, живопись, фотография, стихийные бедствия, экология, Дмитрий Дятлов, Шахтер, традиции, Верховная Рада, праздники, протесты, зима, знаменитости, фотоподборки, портрет, автомобили, Александр Зубко, фестивали, джаз, Динамо, фотоконкурсы, архитектура, столкновения, тест-драйв, цирк, авиация, политика, аннексия Крыма, город, Олимпиада, Львов, религия, путешествия, НАТО, Киев, Донбасс, США, катастрофы, мода, природа, мир, мотоциклы, Россия, Львів, ВСУ, выборы, самолеты, искусство, Порошенко, соревнования, ВМС, досуг, оккупация, корабли, полиция, парады, технологии, женщины