Фото и Видео
Фоторепортажи
23.05.2019   Київ, Україна   УНІАН

У Києві стартував фестиваль «Книжковий арсенал»

У Мистецькому арсеналі 22 травня 2019 року стартував IX Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал», який триватиме до 26 травня. Як зазначають організатори фестивалю, цього року у фокусі Книжкового арсеналу стане тема співжиття, спільного буття на підставі цінностей і домовленостей. Саме ції тематиці будуть присвячені основні спеціальні події, дискусії та лекції під час фестивалю. Переважатиме вона і в оформленні території цьогорічного арсеналу.
Цього року на фестивалі вперше працюватиме «Ветеранський намет», де буде представлена література про теперішню російсько-українську війну, написана учасниками бойових дій і волонтерами. У спеціально обладнаному військовому наметі у дворі Мистецького арсеналу можна буде поспілкуватися з авторами представлених творів.
Загалом на Книжковому арсеналі будуть представлені книги, комікси, журнали, ілюстрації та інша друкована продукція від основних українських видавництв та книжкових дистриб'ютерів, яку зможуть придбати усі бажаючи. Також на фестивалі-ярмарку працюватимуть стенди, організовані іноземними представницствами - Німеччина, Австрія, Швейцарія, Франція, Польща, Канада та інші. Крім того, на території Книжкового арсеналу розташовані тематичні дитячі майданчики та інтерактивні розваги, а ближче до вечора відбуваються різноманітні перформанси. Працює фестиваль-ярмарок до 26 травня з 10:00 до 22:00 (24 та 25 травня до 23:00). Вартість повного квитка - 80 гривень, пільгового - 40 гривень, є також сімейні квитки за 180 гривень та абонементи на всі дні за 300 гривень. Квиток на один день дає право одноразового входу на територію Мистецького арсеналу. У разі необхідності вийти за територію Мистецького арсеналу та увійти повторно в той самий день, необхідно отримати відповідну наліпку від охорони на виході з території. Квитки можна придбати на вході, але краще зробити це заздалегідь онлайн, адже зазвичай на Книжковий арсенал вишукуються великі черги, особливо у вихідні.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
церковь, история, живопись, акции, мода, бизнес, концерты, мир, военная техника, цирк, религия, самолеты, милиция, Дмитрий Дятлов, Александр Зубко, беспорядки, природа, политика, Одесса, досуг, НАТО, Порошенко, футбол, фотоподборки, аннексия Крыма, соревнования, корабли, экология, архитектура, спорт, зима, Львів, джаз, Шахтер, искусство, митинги, ЗСУ, животные, Львов, столкновения, #Євромайдан, выставки, депутаты, Карпаты, катастрофы, политики, путешествия, ВМС, выборы, Сергей Смоленцев, суд, кошки, фотопроект, музыка, Донбасс, фотография, солдат, туризм, протесты, общество, знаменитости, пейзажи, транспорт, Нацгвардия, оккупация, фестивали, полиция, Киев, юмор, автомобили, Путин, Россия, дети, традиции, портрет, уикенд, люди, авиация, учения, Саакашвили, культура, ВСУ, тест-драйв, война, город, праздники, США, заводы, Динамо, фотоконкурсы, марш, Верховная Рада, женщины, дизайн, АТО, фотографы, Майдан, технологии, парады, стихийные бедствия