НОВОСТИ ДНЯ: Умер известный мультипликатор Ричард Уильямс   Чернобыльская катастрофа: США рассекретили первый отчет своей разведки   В Украину вернется жара до +37 - синоптики  Лучшие итальянские сыры: с чем сочетать  Офис Президента: Участие бюджетников в праздновании Дня Независимости — добровольное  США рассекретили первый отчет своей разведки о катастрофе на ЧАЭС  Стало известно о новом запрете Елизаветы II для Меган Маркл все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
23.05.2019   Київ, Україна   УНІАН

У Києві стартував фестиваль «Книжковий арсенал»

У Мистецькому арсеналі 22 травня 2019 року стартував IX Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал», який триватиме до 26 травня. Як зазначають організатори фестивалю, цього року у фокусі Книжкового арсеналу стане тема співжиття, спільного буття на підставі цінностей і домовленостей. Саме ції тематиці будуть присвячені основні спеціальні події, дискусії та лекції під час фестивалю. Переважатиме вона і в оформленні території цьогорічного арсеналу.
Цього року на фестивалі вперше працюватиме «Ветеранський намет», де буде представлена література про теперішню російсько-українську війну, написана учасниками бойових дій і волонтерами. У спеціально обладнаному військовому наметі у дворі Мистецького арсеналу можна буде поспілкуватися з авторами представлених творів.
Загалом на Книжковому арсеналі будуть представлені книги, комікси, журнали, ілюстрації та інша друкована продукція від основних українських видавництв та книжкових дистриб'ютерів, яку зможуть придбати усі бажаючи. Також на фестивалі-ярмарку працюватимуть стенди, організовані іноземними представницствами - Німеччина, Австрія, Швейцарія, Франція, Польща, Канада та інші. Крім того, на території Книжкового арсеналу розташовані тематичні дитячі майданчики та інтерактивні розваги, а ближче до вечора відбуваються різноманітні перформанси. Працює фестиваль-ярмарок до 26 травня з 10:00 до 22:00 (24 та 25 травня до 23:00). Вартість повного квитка - 80 гривень, пільгового - 40 гривень, є також сімейні квитки за 180 гривень та абонементи на всі дні за 300 гривень. Квиток на один день дає право одноразового входу на територію Мистецького арсеналу. У разі необхідності вийти за територію Мистецького арсеналу та увійти повторно в той самий день, необхідно отримати відповідну наліпку від охорони на виході з території. Квитки можна придбати на вході, але краще зробити це заздалегідь онлайн, адже зазвичай на Книжковий арсенал вишукуються великі черги, особливо у вихідні.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
стихийные бедствия, парады, АТО, джаз, туризм, марш, юмор, живопись, Дмитрий Дятлов, политики, мода, США, искусство, #Євромайдан, фестивали, Нацгвардия, соревнования, война, мотоциклы, архитектура, выборы, зима, аннексия Крыма, город, Львов, Динамо, Сергей Смоленцев, традиции, фотопроект, фотоподборки, солдат, оккупация, авиация, Киев, митинги, транспорт, Саакашвили, Карпаты, дизайн, бизнес, природа, уикенд, Порошенко, катастрофы, полиция, ВМС, футбол, заводы, столкновения, автомобили, пейзажи, путешествия, учения, Донбасс, кошки, Одесса, мир, акции, фотоконкурсы, выставки, суд, тест-драйв, люди, досуг, ЗСУ, фотография, концерты, самолеты, культура, история, дети, спорт, общество, беспорядки, цирк, ВСУ, милиция, животные, НАТО, женщины, Майдан, церковь, знаменитости, Путин, Олимпиада, Верховная Рада, технологии, портрет, Александр Зубко, религия, Россия, Шахтер, протесты, праздники, Львів, военная техника, экология, музыка, корабли, политика