Фото и Видео
Фоторепортажи
23.05.2019   Київ, Україна   УНІАН

У Києві стартував фестиваль «Книжковий арсенал»

У Мистецькому арсеналі 22 травня 2019 року стартував IX Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал», який триватиме до 26 травня. Як зазначають організатори фестивалю, цього року у фокусі Книжкового арсеналу стане тема співжиття, спільного буття на підставі цінностей і домовленостей. Саме ції тематиці будуть присвячені основні спеціальні події, дискусії та лекції під час фестивалю. Переважатиме вона і в оформленні території цьогорічного арсеналу.
Цього року на фестивалі вперше працюватиме «Ветеранський намет», де буде представлена література про теперішню російсько-українську війну, написана учасниками бойових дій і волонтерами. У спеціально обладнаному військовому наметі у дворі Мистецького арсеналу можна буде поспілкуватися з авторами представлених творів.
Загалом на Книжковому арсеналі будуть представлені книги, комікси, журнали, ілюстрації та інша друкована продукція від основних українських видавництв та книжкових дистриб'ютерів, яку зможуть придбати усі бажаючи. Також на фестивалі-ярмарку працюватимуть стенди, організовані іноземними представницствами - Німеччина, Австрія, Швейцарія, Франція, Польща, Канада та інші. Крім того, на території Книжкового арсеналу розташовані тематичні дитячі майданчики та інтерактивні розваги, а ближче до вечора відбуваються різноманітні перформанси. Працює фестиваль-ярмарок до 26 травня з 10:00 до 22:00 (24 та 25 травня до 23:00). Вартість повного квитка - 80 гривень, пільгового - 40 гривень, є також сімейні квитки за 180 гривень та абонементи на всі дні за 300 гривень. Квиток на один день дає право одноразового входу на територію Мистецького арсеналу. У разі необхідності вийти за територію Мистецького арсеналу та увійти повторно в той самий день, необхідно отримати відповідну наліпку від охорони на виході з території. Квитки можна придбати на вході, але краще зробити це заздалегідь онлайн, адже зазвичай на Книжковий арсенал вишукуються великі черги, особливо у вихідні.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Львов, зима, полиция, дизайн, футбол, мода, джаз, кошки, оккупация, искусство, АТО, город, традиции, война, Динамо, акции, стихийные бедствия, природа, катастрофы, соревнования, портрет, военная техника, Шахтер, религия, суд, Карпаты, Одесса, политика, знаменитости, Дмитрий Дятлов, самолеты, Олимпиада, досуг, выставки, США, Путин, уикенд, животные, фотопроект, дети, автомобили, политики, праздники, фестивали, концерты, авиация, ВСУ, бизнес, Донбасс, солдат, юмор, общество, НАТО, архитектура, ВМС, #Євромайдан, Россия, цирк, музыка, транспорт, фотоконкурсы, ЗСУ, Донецк, беспорядки, туризм, митинги, корабли, аннексия Крыма, фотография, милиция, Сергей Смоленцев, Киев, культура, парады, столкновения, Порошенко, учения, Верховная Рада, Майдан, протесты, марш, тест-драйв, мир, люди, технологии, Нацгвардия, Львів, Саакашвили, спорт, экология, церковь, фотоподборки, женщины, история, пейзажи, путешествия, заводы, выборы, живопись, Александр Зубко