Фото и Видео
Фоторепортажи
23.05.2019   Київ, Україна   УНІАН

У Києві стартував фестиваль «Книжковий арсенал»

У Мистецькому арсеналі 22 травня 2019 року стартував IX Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал», який триватиме до 26 травня. Як зазначають організатори фестивалю, цього року у фокусі Книжкового арсеналу стане тема співжиття, спільного буття на підставі цінностей і домовленостей. Саме ції тематиці будуть присвячені основні спеціальні події, дискусії та лекції під час фестивалю. Переважатиме вона і в оформленні території цьогорічного арсеналу.
Цього року на фестивалі вперше працюватиме «Ветеранський намет», де буде представлена література про теперішню російсько-українську війну, написана учасниками бойових дій і волонтерами. У спеціально обладнаному військовому наметі у дворі Мистецького арсеналу можна буде поспілкуватися з авторами представлених творів.
Загалом на Книжковому арсеналі будуть представлені книги, комікси, журнали, ілюстрації та інша друкована продукція від основних українських видавництв та книжкових дистриб'ютерів, яку зможуть придбати усі бажаючи. Також на фестивалі-ярмарку працюватимуть стенди, організовані іноземними представницствами - Німеччина, Австрія, Швейцарія, Франція, Польща, Канада та інші. Крім того, на території Книжкового арсеналу розташовані тематичні дитячі майданчики та інтерактивні розваги, а ближче до вечора відбуваються різноманітні перформанси. Працює фестиваль-ярмарок до 26 травня з 10:00 до 22:00 (24 та 25 травня до 23:00). Вартість повного квитка - 80 гривень, пільгового - 40 гривень, є також сімейні квитки за 180 гривень та абонементи на всі дні за 300 гривень. Квиток на один день дає право одноразового входу на територію Мистецького арсеналу. У разі необхідності вийти за територію Мистецького арсеналу та увійти повторно в той самий день, необхідно отримати відповідну наліпку від охорони на виході з території. Квитки можна придбати на вході, але краще зробити це заздалегідь онлайн, адже зазвичай на Книжковий арсенал вишукуються великі черги, особливо у вихідні.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фотопроект, Одесса, беспорядки, фотоподборки, праздники, Россия, Александр Зубко, люди, корабли, аннексия Крыма, Дмитрий Дятлов, транспорт, традиции, искусство, оккупация, Карпаты, ВМС, выставки, Динамо, политики, фотография, юмор, фотоконкурсы, бизнес, общество, экология, стихийные бедствия, живопись, ЗСУ, путешествия, Нацгвардия, заводы, мотоциклы, АТО, туризм, культура, Сергей Смоленцев, парады, милиция, природа, пейзажи, марш, фестивали, город, женщины, военная техника, Львов, политика, спорт, дизайн, знаменитости, катастрофы, суд, учения, Львів, религия, мода, Донбасс, автомобили, выборы, технологии, Майдан, полиция, кошки, Шахтер, Киев, футбол, Путин, Порошенко, Верховная Рада, джаз, соревнования, война, животные, самолеты, авиация, цирк, архитектура, США, музыка, ВСУ, дети, митинги, солдат, концерты, НАТО, протесты, Саакашвили, зима, тест-драйв, история, Олимпиада, церковь, мир, столкновения, акции, #Євромайдан, уикенд, портрет, досуг