Фото и Видео
Фоторепортажи
17.10.2019   Латвія   Офіс Президента України, LETA

Офіційний візит Володимира Зеленського до Латвійської Республіки – найкращі кадри

Президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом до Латвійської Республіки. Глава держави провів зустрічі з Президентом Латвії Егілсом Левітсом, Спікером Саейму Латвійської Республіки Інарою Мурнієце та Прем’єр-міністром Латвії Кріш’янісом Каріньшем. У Ризі Володимир Зеленський також зустрівся з представниками української громади в Латвії та та наголосив на важливості її ролі у підтримці Української держави.
Офіційна церемонія зустрічі відбулася біля Ризького замку – резиденції Президента Латвійської Республіки. Глави держав оглянули стрій роти почесної варти. Пролунали державні гімни України та Латвійської Республіки. Після завершення зустрічі відбулися переговори української та латвійської делегацій під головуванням президентів двох країн. Україна й Латвія домовилися про продовження скоординованої взаємодії в ООН, Раді Європи та ОБСЄ. Володимир Зеленський наголосив, що Україна зацікавлена у поверненні незаконно виведених у Латвію активів українських екс-чиновників.
Олена Зеленська обговорила з представниками латвійських громадських організацій їхній досвід у забезпеченні рівних можливостей для всіх громадян.
Під час візиту президента в Ригу місцеві жителі в костюмах курей протестували проти імпорту українських яєць до Латвії. Двоє чоловіків з плакатом “Oвостар, сальмонела, корупція”, вбравшись курками, мітингували на вантовому мосту біля Ризького замку, де проходила зустріч Зеленського з президентом Латвії Егілсом Левітсом. Незабаром обидва чоловіка на прохання служби безпеки покинули міст. Асоціація виробників яєць і м’яса в Латвії раніше зверталася до прем’єр-міністра Крішьяніса Каріньша з проханням зупинити імпорт яєць з третіх країн, у тому числі з України. Яйця в Латвію ввозять чотири українських підприємства, які отримали відповідну ліцензію Єврокомісії.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
технологии, животные, суд, Одесса, религия, дизайн, автомобили, фотопроект, столкновения, путешествия, Львів, футбол, депутаты, концерты, беспорядки, политики, природа, город, ВМС, общество, портрет, фотографы, #Євромайдан, церковь, фотоподборки, Дмитрий Дятлов, марш, фестивали, Динамо, милиция, Верховная Рада, культура, корабли, Киев, митинги, живопись, женщины, аннексия Крыма, политика, ЗСУ, цирк, транспорт, уикенд, выборы, люди, тест-драйв, ВСУ, джаз, Донбасс, протесты, полиция, НАТО, Львов, история, авиация, мир, АТО, мода, музыка, дети, парады, катастрофы, традиции, акции, зима, праздники, стихийные бедствия, самолеты, бизнес, Порошенко, Сергей Смоленцев, военная техника, Майдан, досуг, спорт, Саакашвили, США, туризм, экология, оккупация, солдат, искусство, выставки, соревнования, архитектура, знаменитости, фотоконкурсы, Александр Зубко, юмор, Путин, Шахтер, заводы, Россия, Нацгвардия, учения, пейзажи, кошки, фотография, Карпаты, война