НОВОСТИ ДНЯ: В Украине в марте ударит жара: синоптики предупредили об очередном погодном экстриме  Студенты три дня не смогут покупать билеты на поезд онлайн  Простой рецепт на миллион - селедочное масло  Китайские компании выпустили облигации из-за распространения коронавируса   СБУ заблокировала более 30 онлайн казино  Украина продала оружия почти на миллиард долларов  В Украину не пустили пропагандистов из РФ, которые приехали читать лекциивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
27.10.2019   Луганська обл, Україна   Офіс Президента України

Володимир Зеленський побував у Золотому. Офіційний репортаж

Президент України Володимир Зеленський відвідав Золоте на Луганщині. Глава держави зустрівся з місцевими мешканцями та військовослужбовцями на передовій.
Володимир Зеленський цікавився умовами побуту на лінії розмежування, соціальними потребами цивільних і військових. Однією з тем обговорення було можливе розведення військ. Також він зустрівся з групою озброєних осіб, які оселилися у приватному будинку на околиці Золотого.
«Деякі розмови виявилися емоційними. Проте готовий і далі говорити та шукати порозуміння. Але самими лише розмовами війни не закінчити. Мені важливо було почути українців, які чекають миру. Це для мене головне. Ми маємо шукати шляхи та працювати для завершення війни. І не будь-якою ціною – наголошую на цьому», – сказав Глава держави.
«Капітуляції не буде в жодному разі. Це я кажу як Президент і Верховний Головнокомандувач. Впевнений, у нас все вийде і Україна знову буде єдиною», – додав він.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Одесса, Львів, технологии, Сергей Смоленцев, США, марш, самолеты, транспорт, стихийные бедствия, милиция, дети, фестивали, тест-драйв, учения, НАТО, животные, фотоконкурсы, кошки, джаз, Путин, мир, Донбасс, АТО, живопись, портрет, катастрофы, протесты, фотопроект, Карпаты, общество, пейзажи, спорт, суд, военная техника, Россия, война, туризм, ЗСУ, Киев, авиация, дизайн, церковь, уикенд, футбол, столкновения, показы, Майдан, фотоподборки, Динамо, Китай, фотография, зима, город, солдат, Александр Зубко, путешествия, музыка, акции, знаменитости, история, Львов, мода, корабли, Порошенко, ВМС, Дмитрий Дятлов, искусство, Шахтер, пляжи, ВСУ, соревнования, люди, политики, парады, оккупация, Саакашвили, досуг, автомобили, Зеленский, политика, #Євромайдан, архитектура, праздники, выборы, полиция, женщины, Нацгвардия, юмор, митинги, беспорядки, природа, выставки, Новый Год, Верховная Рада, культура, религия, традиции, фотографы, бизнес, экология