НОВОСТИ ДНЯ: 30 октября в Украине будет облачно и прохладно  Реестр е-деклараций снова открыт для публичного доступа  Украинцы предлагают сделать Тризуб большим государственным гербом - Дробович  Лукашенко приказал не признавать иностранные дипломы  В Украине все холоднее, в Карпатах - первые морозы  Харьков из-за большого количества больных COVID-19 остается в «красной» зоне  «Желтый» уровень опасности: синоптики предупреждают о густых туманахвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
27.10.2019   Луганська обл, Україна   Офіс Президента України

Володимир Зеленський побував у Золотому. Офіційний репортаж

Президент України Володимир Зеленський відвідав Золоте на Луганщині. Глава держави зустрівся з місцевими мешканцями та військовослужбовцями на передовій.
Володимир Зеленський цікавився умовами побуту на лінії розмежування, соціальними потребами цивільних і військових. Однією з тем обговорення було можливе розведення військ. Також він зустрівся з групою озброєних осіб, які оселилися у приватному будинку на околиці Золотого.
«Деякі розмови виявилися емоційними. Проте готовий і далі говорити та шукати порозуміння. Але самими лише розмовами війни не закінчити. Мені важливо було почути українців, які чекають миру. Це для мене головне. Ми маємо шукати шляхи та працювати для завершення війни. І не будь-якою ціною – наголошую на цьому», – сказав Глава держави.
«Капітуляції не буде в жодному разі. Це я кажу як Президент і Верховний Головнокомандувач. Впевнений, у нас все вийде і Україна знову буде єдиною», – додав він.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
архитектура, беспорядки, Верховная Рада, мода, Нацгвардия, женщины, акции, выборы, город, парады, коронавирус, полиция, #Євромайдан, фотографы, Саакашвили, карантин, учения, США, солдат, корабли, автомобили, Карпаты, церковь, фотоконкурсы, уикенд, Шахтер, митинги, выставки, знаменитости, ДСНС, тест-драйв, пандемия, джаз, оккупация, суд, соревнования, Дмитрий Дятлов, путешествия, война, зима, фотопроект, военная техника, Путин, протесты, пейзажи, ЗСУ, Александр Зубко, технологии, Порошенко, досуг, Сергей Смоленцев, футбол, политика, Новый Год, искусство, фестивали, Китай, Зеленский, пожары, Майдан, стихийные бедствия, Динамо, животные, АТО, спорт, политики, марш, музыка, ВМС, туризм, культура, дети, НАТО, Одесса, пляжи, показы, живопись, Донбасс, самолеты, религия, Россия, праздники, экология, портрет, фотография, фотоподборки, Львів, природа, люди, столкновения, заводы, традиции, ВСУ, юмор, история, дизайн, авиация, мир, Киев, общество