НОВОСТИ ДНЯ: Газ для потребителей без счетчиков может подорожать: Подробности  Россия вывела на учения в Черное море почти 40 кораблей  Психолог дала советы, как правильно говорить с детьми о половых отношениях  Третья мировая война приближается, - Климкин  Кукуруза идет на рекорд: аграрии улучшили прогноз урожая  Трамп грозит армией. Бунты в США продолжаются  Первый штраф камера видеофиксации "выписала" водителю из Киевавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
31.01.2020   Китай   rubryka.com

Рятуйся як можешь: китайці ховаються в пляшках та фруктах для захисту від коронавірусу

Поширення смертельного коронавірусу та брак захисних масок змушують китайців використовувати підручні матеріали. Так, люди роблять маски з грейпфрутів, бюстгальтерів та пластикових пляшок.
Оскільки коронавірус передається повітряно-крапельним шляхом, лікарі, серед іншого рекомендують носити захисні маски. Вони дозволяють не лише зменшити ризик зараження інфекцією, а й запобігти подальшому її поширенню від вже інфікованих. Але попит на засоби захисту у Китаї перевищує пропозицію. Раніше муніципальна влада Пекін оштрафувала аптеку на понад 430 тисяч доларів за підняття цін на маски у 6 разів.
Також в Китаї людям повідомили, що їм заборонять користуватися будь-яким видом громадського транспорту, якщо вони не будуть надягати маски для обличчя. На фото, які почали активно поширюватися в соціальних мережах, видно стривожених пасажирів, що покривають себе поліетиленом і навіть надівають на голови пластикові бутлі від води.
У мережі кепкують з винахідливості китайців, проте масштаби поширення коронавірусу не залишають простору для веселощів: за останню добу кількість загиблих збільшилася до 213 осіб, а інфікованих – до майже 10 тисяч. У зв’язку з цим ВООЗ оголосила надзвичайний стан через коронавірус.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
карантин, дизайн, марш, досуг, коронавирус, беспорядки, город, знаменитости, туризм, традиции, футбол, Киев, суд, Александр Зубко, оккупация, уикенд, политики, пляжи, выборы, Одесса, Дмитрий Дятлов, люди, фотоподборки, фотографы, соревнования, портрет, столкновения, война, военная техника, парады, Шахтер, пандемия, Новый Год, ВСУ, Порошенко, показы, авиация, путешествия, Нацгвардия, #Євромайдан, церковь, природа, милиция, женщины, религия, полиция, история, архитектура, солдат, Зеленский, фотоконкурсы, Россия, технологии, АТО, Майдан, тест-драйв, искусство, Донбасс, стихийные бедствия, Динамо, политика, мир, корабли, Верховная Рада, Сергей Смоленцев, джаз, Саакашвили, Львів, Путин, праздники, мода, экология, пейзажи, музыка, акции, животные, ВМС, дети, учения, автомобили, протесты, митинги, юмор, выставки, Китай, фотопроект, пожары, спорт, зима, самолеты, ЗСУ, общество, фотография, США, живопись, культура, НАТО, ДСНС, фестивали, Карпаты