НОВОСТИ ДНЯ: Блюдо дня: борщ из скумбрии  Украинцев ждет ясная погода, днем – до 20° тепла  Япония передаст Украине экспериментальный препарат для лечения коронавируса  Эпидемия коронавируса в Италии идет на спад  После открытия рынка земли для юрлиц она будет дорожать на 10-15% в год - эксперт  В Африке обнаружили древнейший череп предка Homo sapiens  До конца апреля количество инфицированных в Украине может достичь 60 тысяч — экспертывсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
26.02.2020   Україна   УНІАН

Перевірки на кордоні: прийнято рішення перевіряти температуру всіх громадян з усіх країн світу

Прикордонники в пунктах пропуску на кордонах у цілодобовому режимі здійснюють заходи щодо нерозповсюдження нового коронавірусу на територію України. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби:
«На даний час прийнято рішення силами Державної прикордонної служби та Міністерства охорони здоров’я проводити температурний скринінг усіх громадян, які прибувають на територію України. Зокрема, він здійснюватиметься для громадян, які слідують в Україну з будь-якої держави світу, як авіасполученням, так і через усі автомобільні та залізничні пункти пропуску на кордоні».
Зазначається, що ситуація на кордоні перебуває під контролем у цілодобовому режимі. Крім того, як зауважили в ДПСУ, триває мобілізація всіх необхідних ресурсів, в тому числі щодо забезпеченості приладами для вимірювання температури та засобами індивідуального захисту:
«Ці заходи Держприкордонслужба здійснює спільно з представниками Міністерства охорони здоров’я України, фіскальної служби та органами місцевого самоврядування».
Прикордонники наголошують, що у разі фіксації на кордоні людини із підвищеною температурою та початковими ознаками захворювання її одразу ж направлять на додаткове обстеження.
Станом на 26 лютого у світі зареєстровано 81 005 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 762 – летальні, одужали вже 30 109 осіб. В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
история, политики, мода, Китай, зима, соревнования, джаз, дизайн, транспорт, выставки, люди, общество, оккупация, бизнес, экология, кошки, Киев, фотопроект, коронавирус, музыка, церковь, США, Майдан, учения, Сергей Смоленцев, самолеты, суд, Нацгвардия, туризм, авиация, Донбасс, Новый Год, Динамо, Карпаты, мир, Зеленский, фотография, выборы, юмор, фотоконкурсы, митинги, технологии, город, политика, футбол, НАТО, протесты, ЗСУ, знаменитости, традиции, тест-драйв, Львов, Одесса, Александр Зубко, путешествия, природа, АТО, животные, акции, религия, катастрофы, спорт, солдат, Львів, беспорядки, портрет, полиция, Дмитрий Дятлов, фестивали, столкновения, военная техника, Путин, архитектура, парады, фотографы, фотоподборки, показы, Порошенко, Саакашвили, стихийные бедствия, милиция, пейзажи, живопись, Россия, марш, досуг, уикенд, праздники, женщины, корабли, ВСУ, автомобили, искусство, культура, война, Верховная Рада, дети, #Євромайдан, Шахтер, ВМС