НОВОСТИ ДНЯ: Умер сын певца Виктора Павлика  В Украине на следующей неделе будет больше дождей и меньше жары  Кабмин и руководство регионов договорились о работе транспорта в "красных" зонах  В Украине обновили деление на карантинные зоны: Харьков - в "красной", Тернополь - в "зеленой"  Тина Кароль рассказала, как сын шутит над ней  «Ранок з Україною»: врач рассказала, как правильно употреблять дыню и кому этот овощ строго запрещен  «Головна тема»: есть и худеть - как уберечь фигуру и кошелек?все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
10.06.2020   США   Reuters

У золотій труні на білій кареті: похорон Джорджа Флойда

У США поховали афроамериканця Джорджа Флойда, який загинув під час затримання наприкінці травня. Його смерть спричинила хвилю протестів у країні та світі проти неправомірних дій поліції. Церемонія прощання відбулася у рідному місті Флойда Х'юстоні, штат Техас, у церкві The Fountain of Praise. Службу транслювали онлайн.
Члени сім’ї Флойда прийшли в церкву в одязі білого кольору. Промови виголосили священнослужителі, родичі загиблого, а також чиновники, члени Палати представників і правозахисники. Виступив на похоронах за допомогою відеотрансляції і колишній віцепрезидент США Джо Байден.
«Ми не можемо відвертатися. Ми не повинні відвертатися. Ми не можемо залишити це, думаючи, що ми знову можемо відвернутися від расизму, від системних зловживань, які все ще переслідують американське життя», — сказав Байден.
«Я можу дихати. І поки я дихаю, справедливість візьме гору. Це не просто вбивство, це злочин ненависті», – заявила племінниця Флойда Брук Вільямс. Активіст за громадянські права темношкірих, політик та священник Ел Шарптон сказав: «Бог забрав викинутий камінь та зробив його наріжним каменем руху, який збирається змінити цілий світ».
Після церемонії прощання тіло Флойда «останню милю» провезли до кладовища на катафалку, який запрягли кіньми. Чоловіка поховали поруч з його мамою на кладовищі Houston Memorial Gardens у місті Перленд.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фотография, Шахтер, культура, парады, стихийные бедствия, Донбасс, ДСНС, марш, пляжи, фотоподборки, политики, знаменитости, протесты, традиции, фестивали, Сергей Смоленцев, война, Карпаты, искусство, Путин, Россия, акции, джаз, солдат, дети, авиация, церковь, показы, коронавирус, природа, автомобили, пейзажи, животные, досуг, Александр Зубко, суд, ВМС, Новый Год, митинги, фотоконкурсы, Одесса, технологии, столкновения, женщины, политика, футбол, Нацгвардия, люди, уикенд, дизайн, учения, АТО, туризм, мир, мода, история, музыка, Дмитрий Дятлов, Киев, милиция, карантин, Саакашвили, НАТО, спорт, портрет, #Євромайдан, Зеленский, общество, пожары, фотопроект, зима, беспорядки, ВСУ, выставки, Верховная Рада, ЗСУ, самолеты, живопись, США, религия, тест-драйв, праздники, экология, Китай, Порошенко, Динамо, полиция, город, Майдан, фотографы, путешествия, корабли, оккупация, военная техника, юмор, пандемия, соревнования, архитектура, Львів, выборы