Фото и Видео
Фоторепортажи
31.07.2020   Мінськ, Білорусь   Радіо Свобода

Вибори у Білорусі: Тихановська зібрала понад 60 тисяч людей на мітингу в Мінську

У Мінську 30 липня в парку Дружби народів відбувся мітинг-концерт на підтримку опозиційної кандидатки у президенти Республіки Білорусь Світлани Тихановської. За даними волонтерської служби «Весна», у дозволеній передвиборчій акції взяли участь не менше 63 тисяч чоловік.
Вибори президента Білорусі заплановані на 9 серпня. На початку виборчої кампанії були затримані і заарештовані деякі опозиційні кандидати в президенти та їхні прихильники.
Сергій Тихановський, блогер, який подавався у кандидати в президенти Білорусі, а в підсумку опинився у в'язниці. Валерій Цепкало, бізнесмен, який збирав підписи та планував стати кандидатом в президенти країни. Проте їх обох не допустили, а на Цепкала з'явився компромат, що сам бізнесмен спростовує. Ще один кандидат, якого не допустили до реєстрації – Віктор Бабарика, колишній голова Белгазпромбанка. Його заарештували за звинуваченням у фінансових махінаціях.
Тепер від опозиційних сил виступили три жінки: Світлана Тихановська, дружина блогера Тихановського, – зареєстрована кандидатка у президенти Білорусі; Марія Колесникова – представниця штабу Віктора Бабарики і Вероніка Цепкало, дружина бізнесмена Цепкала. Три жінки об'єдналися в один штаб опизиційний діючому президенту Олександру Лукашенку, який перебуває при владі у Білорусі вже 26 років.

У розмові з журналістами Білоруської редакції Радіо Свобода Світлана Тихановська прокоментувала зустріч із Державним секретарем Ради Безпеки Андрієм Равковим, який повідомив про посилення заходів безпеки на виборчих акціях у зв'язку із затриманням імовірних російських бойовиків. «Дякуємо персоналу МВС, який захистить гостей на наших пікетах. Ми посилили організацію. Я думаю, що все буде гаразд, і ми будемо відчувати себе більш захищеними», – сказала Тихановська

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
досуг, фотоподборки, Карпаты, марш, музыка, пляжи, тест-драйв, Зеленский, туризм, экология, автомобили, традиции, Новый Год, ВМС, пейзажи, Одесса, полиция, ВСУ, юмор, карантин, ЗСУ, политики, общество, Порошенко, протесты, животные, знаменитости, архитектура, военная техника, Верховная Рада, выборы, праздники, женщины, митинги, Путин, религия, ДСНС, церковь, #Євромайдан, показы, Дмитрий Дятлов, природа, фотографы, спорт, портрет, США, фотоконкурсы, путешествия, суд, Китай, акции, Россия, искусство, мир, футбол, фотопроект, НАТО, Львів, выставки, фестивали, технологии, учения, Донбасс, культура, Майдан, Сергей Смоленцев, оккупация, милиция, город, война, пандемия, дизайн, политика, уикенд, фотография, АТО, Шахтер, стихийные бедствия, люди, коронавирус, Киев, пожары, история, Саакашвили, солдат, зима, дети, беспорядки, корабли, парады, Нацгвардия, авиация, джаз, столкновения, соревнования, самолеты, живопись, Динамо, мода, Александр Зубко