НОВОСТИ ДНЯ: Искусственный интеллект классифицировал новые кратеры на Марсе  Астрономы впервые увидели шлейф вулкана на спутнике Юпитера  Аромат на весь дом: ТОП-5 рецептов с мандаринами  Школы в красных зонах Киевской области перейдут на дистанционное обучение  Турция заинтересовалась достройкой самолета Мрия  Наследники главы Samsung заплатят почти $ 9 миллиардов налога  В Украине в ближайшие дни – почти летнее тепловсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
25.09.2020   Закарпатська обл., Україна   Офіс Президента України

Робоча поїздка Президента України до Закарпатської області. Офіційний репортаж

У межах робочої поїздки на Закарпаття Президент України Володимир Зеленський взяв участь у представленні Стратегії розвитку Закарпатської області до 2027 року. Глава держави зауважив, що вже кілька разів приїздив у цей регіон, і висловив жаль, що через пандемію коронавірусу Закарпаття цьогоріч не змогли відвідати тисячі туристів.
«Та я вірю, що ми обов’язково здолаємо вірус, і ваш регіон знову гостинно відчинить двері для гостей з України та зі всього світу. Можу запевнити, що туристичний потенціал краю та інфраструктурні умови для жителів Закарпаття є важливим для мене питанням», – сказав Президент.
Також Володимир Зеленський оглянув перебіг капітального ремонту Берегівської центральної районної лікарні імені Бертолона Ліннера, поставив завдання включити реконструкцію пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» до «Великого будівництва». Проблему автомобільних черг на прикордонних пунктах пропуску потрібно вирішувати комплексно, адже вона має декілька аспектів, заявив Президент.
Крім того, Глава Держави підписав указ № 403/2020 про встановлення в Україні професійного свята — Дня виноградаря і винороба, яке відзначатиметься щороку в другу неділю листопада.
Закарпаття – це прекрасна частина Української держави, і дуже важливо підтримувати та розвивати цей регіон, заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки до Закарпатської області.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
автомобили, знаменитости, джаз, Киев, акции, музыка, экология, корабли, соревнования, уикенд, ДСНС, протесты, Сергей Смоленцев, природа, Россия, политика, Карпаты, животные, мир, искусство, война, самолеты, Новый Год, фотопроект, учения, выборы, Львів, военная техника, АТО, Порошенко, технологии, оккупация, город, США, Донбасс, Верховная Рада, стихийные бедствия, марш, фотоконкурсы, дети, Майдан, Динамо, женщины, столкновения, Китай, фотоподборки, фестивали, пейзажи, живопись, карантин, Саакашвили, праздники, пляжи, авиация, тест-драйв, заводы, люди, зима, Дмитрий Дятлов, церковь, ВМС, Одесса, досуг, Зеленский, Путин, туризм, религия, фотография, спорт, выставки, полиция, Шахтер, Нацгвардия, суд, показы, культура, юмор, митинги, портрет, фотографы, архитектура, дизайн, традиции, политики, футбол, НАТО, коронавирус, история, #Євромайдан, Александр Зубко, ВСУ, парады, пандемия, пожары, мода, общество, путешествия, солдат, беспорядки, ЗСУ