НОВОСТИ ДНЯ: Море на Титане оказалось очень глубоким - датчик Cassini не смог достигнуть дна  Президентский рейтинг: За кого бы украинцы голосовали в январе  В Харькове показали, как испытывают ионно-плазменный двигатель для космоса  Суд запретил Киеву чествовать лиц, связанных с Холокостом и нацистами  Япония представила космическую ракету нового поколения  Украину накроет снежный шторм: какие области под ударом  Hubble сделал снимок туманности в созвездии Скорпионавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
24.11.2020   Львів, Україна   Facebook/ Oleg Samchuk

У Львові створили найбільшу реанімацію в Україні

У Львівській клінічній лікарні швидкої допомоги облаштували найбільшу в Україні реанімацію – на 100 ліжкомісць: 50 – для хворих на COVID-19 і 50 – для пацієнтів з іншими хворобами. Про це повідомляє директор Львівської клінічної лікарні швидкої допомоги Олег Самчук у Фейсбуці:
«Найбільша реанімація в Україні - 100 реанімаційних ліжок! Саме стільки їх зараз у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова. Від початку пандемії ми збільшували кількість місць, щоб мати змогу рятувати життя львів'янам та жителям області! 50 із них - для пацієнтів із Covid-19. І поряд із кожним - апарат ШВЛ! Укомплектувати ними реанімацію було принципово важливо, і нам це вдалося. Ще 50 ліжок - для пацієнтів з іншими хворобами: політравми, інсульти, інфаркти, сепсис та поліорганна недостатність, а також стани після тяжких операцій.
Завдяки портативним ренгтген- та УЗД-апаратам наші лікарі мають змогу оперативно виконувати всю необхідну діагностику. Поряд із реанімацією - КТ і МРТ. У лікарні обладнана сучасна лабораторія. Про фаховість наших співробітників навіть говорити не варто - це за замовчуванням професіонали!
Наразі в наших палатах інтенсивної терапії та реанімації перебувають 78 пацієнтів. З них біля 30 з коронавірусною хворобою. На апаратах штучної вентиляції легень наразі 13 людей. Щохвилини працівники відділення анестезіології та інтенсивної терапії працюють над тим, щоб кожен з них зміг впоратися з недугою.
Наше завдання - пройти цю пандемію з мінімальними втратами! Ми робимо для цього все, що від нас залежить! І навіть більше!».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фестивали, Шахтер, Львів, #Євромайдан, экология, фотоконкурсы, путешествия, коронавирус, Россия, женщины, митинги, футбол, Сергей Смоленцев, Карпаты, столкновения, Майдан, НАТО, Зеленский, Нацгвардия, пейзажи, соревнования, карантин, война, джаз, Новый Год, США, религия, Киев, пожары, искусство, автомобили, корабли, мода, Китай, юмор, выставки, политики, тест-драйв, спорт, суд, люди, город, медицина, самолеты, акции, животные, досуг, Александр Зубко, фотография, марш, природа, показы, протесты, ЗСУ, авиация, пляжи, традиции, ДСНС, архитектура, фотопроект, культура, политика, Порошенко, зима, фотоподборки, уикенд, портрет, история, знаменитости, выборы, Путин, дети, ВМС, Донбасс, АТО, праздники, Динамо, стихийные бедствия, оккупация, дизайн, парады, фотографы, общество, пандемия, солдат, Лига Чемпионов УЕФА, Дмитрий Дятлов, технологии, туризм, Одесса, живопись, мир, полиция, церковь, беспорядки, Верховная Рада, музыка, ВСУ, учения, заводы