НОВИНИ ДНЯ: Що може переламати ситуацію на Авдіївському напрямку: відповідь експерта  У США назвали досягнення українського контрнаступу  Стаття WP про проблеми контрнаступу та слова Столтенберга про "погані новини": експерт назвав цілі заяв  До кипіння чи після: коли потрібно додавати лавровий лист в пельмені і навіщо він потрібен  "Ситуація щомісяця погіршуватиметься": Портников зробив невтішний прогноз про допомогу США Україні  Багато хто їх припускається: чотири помилки під час приготування новорічного салату "Олів'є"  Щоб гуляш не був сухим: запам'ятайте основні секрети приготування і вибору м'ясавсі новини дня
Політика
Україна
09.03.2010 09:26 4601

Вопрос по коалиции может быть решен уже сегодня

Законопроект о внесении изменений в регламент Верховной Рады Украины в части формирования коалиции не только фракциями, но и отдельными депутатами подготовлен профильным комитетом к рассмотрению в парламенте 9 марта.

 

Об этом в ходе согласительного совета заявил и.о. председателя фракции Партии регионов Александр Ефремов, передает РБК-Украина.

В то же время фракция НУ-НС против формирования коалиции на индивидуальной основе и в случае принятия закона о регламенте обратится в Конституционный суд Украины. Об этом в ходе согласительного  совета заявил председатель фракции НУ-НС Николай Мартыненко.

Оценка материала:

3.50 / 8
Вопрос по коалиции может быть решен уже сегодня 3.50 5 8
Політика / Україна
09.03.2010 09:26 4601
Еще материалы раздела «Україна»