НОВОСТИ ДНЯ: Стефанишина рассказала о действиях Украины в случае вероятного завершения Nord Stream 2  Сильное океаническое течение оказалось на грани исчезновения   Легендарную церковь XVIII века на Черниговщине заливает дождями и засыпает снегом  Какой будет погода в Украине в марте — прогноз Укргидрометцентра  Hubble показал молодую комету вблизи Юпитера  На выходных можно увидеть полную Снежную Луну   Nikkei рекордно упал на Токийской биржевсе новости дня
Политика
Украина
12.05.2020 4197

17 громадян України застрягли в Південно-Африканській Республіці

17 громадян України застрягли в Південно-Африканській Республіці через карантин. У кожного з них був зворотній квиток, але рейси регулярно скасовувались.  

Вчора вони надіслали відкритий лист Міністрові закордонних справ України з прохання про допомогу. Серед українців, що залишились в Африці: жінка з хронічним захворюванням (придбати ліки без рецепту – неможливо); вагітна дівчина на сьомому місяці, що планувала народжувати в Україні, і повинна була покинути ПАР ще у березні; мама з річним немовлям на руках, яке вже двічі хворіло; хлопець, який не отримав зарплатню від місцевого роботодавця і вже не має за що жити. У більшості українців візи давно протерміновані. Посольство України в ПАР, надає оперативну інформацію, але не може організувати рейс для евакуації.

Люди просять про допомогу, готові оплатити квитки власними коштами, потрібен лише організований державою рейс з Йоганнесбургу. Ви знаєте, як в Африці відносяться до білих під час епідемії коронавірусу? Людей потрібно рятувати терміново.

Чому РФ змогла організувати рейс 13 травня для евакуації своїх громадян, а українська влада досі не змогла цього зробити? 17 чоловік, це не сотні як в Тайланді, Гоа чи Балі. Але вони теж люди та громадяни України. У сусідніх африканських країнах, доречі, теж є наші співвітчизники, котрі не змогли вилетіти додому. Про них просто забули!!! Люди готові пройти самоізоляцію але спочатку їх потрібно забрати до України.

Контакти для зв’язку з групою українців у ПАР:  +380 73 977 7611 (WhatsApp) Олександра Алексійчук

Оценка материала:

5.00 / 1
17 громадян України застрягли в Південно-Африканській Республіці 5.00 5 1
Политика / Украина
12.05.2020 4197
Еще материалы раздела «Украина»