НОВОСТИ ДНЯ: Шмыгаль не исключает, что цена на газ для населения может снизиться  Ученые раскрыли тайну потускнения звезды Бетельгейзе  Германия разрешила вакцинированным украинским туристам въезд с 25 июня  Подготовка офицеров по процедурам НАТО начнется уже осенью - Таран  Востоку и югу не повезет: синоптики дали жаркий прогноз на выходные  Бизнесу не нужны разрешения на использование айдентики к 30-летию Независимости - МКИП  Опубликован указ Зеленского о зарплате врачей в 20 тысячвсе новости дня
Политика
Украина
10.06.2021 244

МЗС: Закон про корінні народи не порушує норм ООН

Законопроект президента Володимира Зеленського про корінні народи відповідає міжнародному праву.

Про це в четвер, 10 червня, заявив глава МЗС Дмитро Кулеба в коментарі Інтерфакс-Україна.

"Термін "корінні народи" усталений у міжнародному праві і законодавстві багатьох країн. Зокрема, закріплений Декларацією ООН від 2007 року про права корінних народів. Запропонований президентом законопроект фактично реалізує в національному законодавстві ці норми міжнародного права", - пояснив міністр.

Кулеба зазначив, що законопроект не має нічого спільного з інтерпретацією президента РФ Володимира Путіна і відповідає міжнародному праву.

Напередодні Путін порівняв законопроект про права корінних народів з ідеями нацистської Німеччини. В Офісі президента вважають таке порівняння дивним.

Оценка материала:

5.00 / 1
МЗС: Закон про корінні народи не порушує норм ООН 5.00 5 1
Политика / Украина
10.06.2021 244
Еще материалы раздела «Украина»