НОВОСТИ ДНЯ: Cиноптики розповіли, чи потішить теплом другий місяць весни  "Інформація – це теж зброя": Маляр пояснила, чому не варто обговорювати контрнаступ ЗСУ  В РФ незадоволені якістю китайських автомобілів, яких побільшало після санкцій, - Reuters  До України йде березневий сніг і мороз: коли чекати на негоду  Українських дітей у Польщі зобов'яжуть відвідувати школи: деталі  "ЗСУ поки не можуть розпочати контрнаступ" – Зеленський  Які категорії військових в Україні можуть звільнитися зі служби: переліквсе новости дня
Політика
Україна
01.03.2013 18:30 4429

Власенко знайшов компромат на Володимира Щербаня

Народний депутат від «Батьківщини», захисник екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Сергій Власенко пов’язує свій можливий арешт із тим, що справа про вбивство Щербаня розвалилася.

Він нагадав, що на понеділок заплановано допит колишнього губернатора Володимира Щербаня. Однак, за словами Власенка, захист знайшов ексклюзивні документи, пов’язані зі свідком Володимиром Щербанем.

«Зазначені документи свідчать про те... Ви, напевно, знаєте, що з осені 1996 року між Євгеном Щербанем і Володимиром Щербанем стався конфлікт. Вони до цього були дуже близькі. Володимир Щербань був політичним крилом їх угруповання, а Євген Щербань – діловим», – повідомив Власенко.

Він зазначив, що, починаючи з кінця літа 1996 року, між ними стався конфлікт.

«Євген Щербань почав робити ставку на Євгена Марчука як на політичне крило. Ми отримали документи, через два дні після вбивства, 5 листопада 1996 року, з рахунків компанії, що належала вбитій дружині Євгена Щербаня, було списано $2112056 на компанію сина Володимира Щербаня. Тобто ці гроші було вкрадено в загиблої родини Євгена Щербаня. Думаю, наявність цих документів може свідчити про дуже-дуже багато що», - наголосив Власенко, передають Комментарии.

Тому, за його словами, було дано команду форсувати подання до Вищого адміністративного суду запиту про позбавлення Власенка депутатських повноважень.

 

Оценка материала:

4.40 / 5
Власенко знайшов компромат на Володимира Щербаня 4.40 5 5
Політика / Україна
01.03.2013 18:30 4429
Еще материалы раздела «Україна»