НОВОСТИ ДНЯ: Українці змінили ставлення до 9 травня  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасок  Виплати і статус. Що треба зробити українцям у Польщі до кінця квітня  Іспит на громадянство. Хто отримає відстрочку у два роки: пояснення нардепа  Вночі - до +9, вдень - до +21. Синоптики назвали регіон, де 24 березня задождить  Сі Цзіньпін використовував переговори з Путіним на свою користь: у Bloomberg написали, що так і не отримала РФвсе новости дня
Політика
Україна
01.03.2013 19:30 1922

Ківалов та Рибак взялись за голову Верховного Суду

Голова Верховної Ради Володимир Рибак і депутат Сергій Ківалов (фракція Партії регіонів) пропонують парламенту звільнити голову Верховного Суду Петра Пилипчука з посади судді.

Про це йдеться в проекті постанови № 2455, зареєстрованому в Раді у п’ятницю.

Пропонується звільнити Пилипчука на підставі подання ним заяви про відставку, передають «Українські Новини».

17 січня нардеп Сергій Власенко пропонував Раді звільнити Пилипчука з посади судді у зв'язку з досягненням пенсійного віку.

25 вересня 2012 Вища рада юстиції рекомендувала Раді звільнити голову Верховного Суду Пилипчука у зв'язку з досягненням пенсійного віку.
На думку Власенка, затягування з цим питанням пов'язане з тим, що влада не вирішила ще, яка кандидатура на заміщення Пилипчука є найбільш прийнятною.

У жовтні 2012 року Пилипчуку виповнилося 65 років.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Ківалов та Рибак взялись за голову Верховного Суду 5.00 5 1
Політика / Україна
01.03.2013 19:30 1922
Еще материалы раздела «Україна»