НОВОСТИ ДНЯ: Смачні пісні вівсяні котлети: рецепт, який здивує своєю простотою  Вірменію закликають вийти з ОДКБ та подати заявку до ЄС  Прийде антициклон Sonja. Синоптик розповіла чого чекати від погоди в Україні сьогодні  Воллес порадив Зеленському посилити мобілізацію, бо "Росія потай мобілізує всю країну  Соковиті мазурики: рецепт української традиційної страви, яка нагодує всю сім'ю  В Україну йде хвиля похолодання: коли чекати на перші заморозки  У США задоволені перебігом українського контрнаступу — Жовквавсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
08.07.2013 19:30 990

Світові експерти вважають, що українці добре харчуються

Згідно з Global Food Security Index, у сфері забезпечення населення продуктами харчування Україна посідає 48 місце у світовому рейтингу, має дев'ять сильних та три слабкі сторони.  

Згідно з Глобальним індексом у галузі безпеки харчування, Україна посідає 48 місце серед 107 досліджених країн світу. За трьома основними показниками, що їх беруть до уваги експерти – наявність, доступність, а також якість та безпека харчування, держава посідає відповідно 51, 43 та 44 місця.

Серед сильних сторін України у сфері забезпечення власного населення продуктами харчування в індексі названі такі аспекти: низький рівень недоїдання (5%); невелика кількість людей, що перебуваються за межею бідності (0,08%); безпека харчування; змінність продукції сільськогосподарського сектора; достатність забезпечення продуктами харчування; присутність соціальних програм із гарантування безпеки харчування; доступ фермерів до фінансування та ін.

З-поміж недоліків української харчової промисловості індекс наголошує на наступних: корупція («найвищий ризик»); низький рівень ВВП ($7,400 на душу населення); значна частка продуктів харчування у складі витрат домашніх господарств (55,7%).

Перші місця у рейтингу посіли США, Норвегія, Франція, Австрія та Швейцарія. Найгіршими є показники держав Бурунді, Судану, Того, Чаду та Демократичної Республіки Конго.

Росія та Білорусія у рейтингу посідають 40 та 46 місця відповідно. Інші сусіди України - Польща, Угорщина, Румунія та Словаччина займають 27, 28, 33 та 37 позиції рейтингу.

За повідомленням Economist.

Оценка материала:

5.00 / 1
Світові експерти вважають, що українці добре харчуються 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
08.07.2013 19:30 990
Еще материалы раздела «Суспільство»