НОВОСТИ ДНЯ: Баклажани, запечені з помідорами та сиром  ЗСУ вже цього року можуть зайти до Криму: військовий експерт назвав ознаки  Понад 40 тисяч штрафу й позбавлення прав. За що жорстко карають водіїв на дорогах України  Щодня били рекорди: за два дні ЗСУ знищили цілу бригаду артсистем – Жданов  Кабачкова ікра в домашніх умовах, як з магазину: найкращі рецепти  Коли вітати вчителів з професійним святом 2023 року: дата  Коли у Києві значно похолодає: синоптикиня назвала датувсе новости дня
10.07.2013 15:57 1250

Названі країни, де заробітчанам живеться найкраще

Найкраще українським трудовим мігрантам їхати у Німеччину, Австрію та США.  

Таку думку висловив економіст Ерік Найман.

«Одна з найкращих країн, де найлегше знайти адекватну роботу при хорошій вартості та якості життя - це США та Південь Канади, зокрема Ванкувер, Торонто та Монреаль. І звичайно найкраще працювати у цих країнах за усіма робочими спеціальностями, зокрема, інженерами, а також великим попитом користуються медичні фахівці. Зокрема, українські медсестри», - зазначив Е. Найман.

Крім того, експерт зазначив, що для іноземніх роботодавців не є цікавими інтернет-фахівці з України оскільки їхніми послугами можна користуватися з України через Всесвітню мережу.

За кількістю мігрантів Україна входить до ТОП-20 країн світу, які сукупно формують більше 50% всіх трудових міграційних потоків.

За повідомленням УНН.

Оценка материала:

5.00 / 1
Названі країни, де заробітчанам живеться найкраще 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
10.07.2013 15:57 1250
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»