НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Політика
Україна
11.11.2013 6476

Євроінтеграція зупинить розвиток України - Чечетов

За умови підписання Угоди про асоціацію Україна зупиниться у розвитку на 15 років.

Таку думку висловив народний депутат України, перший заступник Голови парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

«Добре буде через 15 років. А одразу стане погано, дуже погано. Як тільки ми підпишемо євроінтеграцію – буде дуже погано. Закриються російські ринки, зупиняться підприємства, люди втратять робочі місця... Але опозиція каже, що нехай народ потерпить 15 років. За те, щоб через 15 років жити добре, давайте зараз закриємо половину підприємств, людей виженемо на вулицю, і потерпимо років 10. Це говорять ті, хто їздить на мерседесах і так далі», - переконаний народний обранець.

«Президент чітко позначив шлях до євроінтеграції. Але справа в тому, що політично визначений курс, зачіпає перш за все виробників, промисловців. Але ми не повинні будь-якою ціною реалізовувати цей курс. Промисловці переконані, що якщо ми просто будь-якою ціною, як то кажуть повернемося до Росії спиною, до чого нас підштовхують, то це просто згубно для країни. Це означатиме, що половина промисловості завтра зупиниться»,- розповів народний депутат.

Чечетов переконаний, що великі підприємства України постраждають, через перекриття російського ринку.

«Ці підприємства – це індустріальне серце країни. І воно просто зупиниться. А коли серце зупиняється – людина помирає. Те саме і в країні – якщо індустріальна мережа перестає битися – країна просто помирає. Тому промисловці на зустрічі із М.Азаровим виразили своє занепокоєння, що «будь-якою ціною» і особливо ціною повного розриву відносин із Росією, така інтеграція користі країні не принесе», - додав нардеп.

За повідомленням УНН.

Оценка материала:

3.40 / 5
Євроінтеграція зупинить розвиток України - Чечетов 3.40 5 5
Політика / Україна
11.11.2013 6476
Еще материалы раздела «Україна»