НОВОСТИ ДНЯ: Не мачо, а пацанчик із "дев'яностих": фінське видання опублікувало таємне відео з Путіним 30-річної давності  Зеленський про допомогу від США: є види зброї, які заявлять самі про себе на полі бою  Що змінилося в іранських “Шахедах” російського виробництва: детальний аналіз запчастин  Коли в Україні похолодає та пройдуть дощі: прогноз синоптиків  У Раді назвали імена нардепів, у яких забрали зарплати через "прогули"  Президент Азербайджану заявив про можливість підписання мирної угоди з Вірменією  Найближчими днями в Україні збережеться тепло, переважно без опадіввсе новости дня
08.01.2014 13:00 3046

Працівники СБУ будуть лікуватись за півмільйона гривень

Військово-медичне управління Служби безпеки України (СБУ) уклало низку угод на закупівлю послуг лікувальних закладів на загальну суму 0,5 млн грн.

Інформація про це опублікована у "Віснику державних закупівель" № 1 (847).

Так, угоди на 200 тис. грн і на 300 тис. грн підписано з Головним військово-медичним клінічним ордена Червоної зірки центром "Головний військовий клінічний госпіталь".

Обидва тендери були проведені за процедурою "закупівля в одного учасника".

У Головному військовому клінічному госпіталі упродовж 2014 року будуть лікуватися пенсіонери з числа військовослужбовців СБУ, яким відповідно до законодавства надані пільги щодо безоплатного користування військово-медичними закладами відповідних військових формувань.

Вони мають право на отримання там медичної допомоги також у разі відсутності за місцем проходження ними військової служби військово-медичних закладів відповідних військових формувань або відсутності у них необхідних відділень, фахівців чи спеціального медичного обладнання та у невідкладних випадках.

З цієї ж причини у Головному військовому клінічному госпіталі зможуть лікуватися чинні військовослужбовці СБУ.

За повідмоленням Gazeta.ua.

Оценка материала:

3.00 / 2
Працівники СБУ будуть лікуватись за півмільйона гривень 3.00 5 2
Бізнес / Ринки та компанії
08.01.2014 13:00 3046
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»