НОВОСТИ ДНЯ: Дощі, але тепло. Якою буде погода в Україні на вихідні  У Бахмуті зменшилися темпи наступу росіян, ЗСУ запобігли оточенню - аналітики ISW  У Росії зросла кількість громадян, які виступають проти війни в Україні – дослідження  Синоптик розповіла, коли чекати на нову хвилю похолодання в Україні  Цього Путін боїться найбільше: Bild - про те, коли в Україні може настати "день X"  Мобілізація в Україні: як батько неповнолітніх дітей може отримати відстрочення  Великий контрнаступ ЗСУ наближається: що відомо про можливі терміни і напрямкивсе новости дня
Бізнес
Економіка
31.07.2014 2265

Військові отримали необхідне фінансування

Уряд України виділив 9, 494 млрд грн на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних сил.

Це закріплено розпорядженням № 678-р від 17 липня 2014 року.

Вказане фінансування виділено з резервного фонду державного бюджету. Зокрема Кабмін виділив Міністерству оборони України 8,987 млрд грн, а Головному управлінню розвідки Міноборони - 507,63 млн грн.

Кошти буде спрямовано на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних сил України, придбання житла й виплату одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців, на матеріально-технічне забезпечення ЗС в осінньо-зимовий період.

Окрім цього, кошти підуть на забезпечення ЗС речовим і медичним майном, паливно-мастильними матеріалами, а також створення, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння, військової й розвідувальної техніки та іншого військового майна.

Також додаткове фінансування буде спрямовано на реалізацію спеціальних заходів, відновлення недоторканних запасів і підготовку казармово-житлового фонду військових містечок у стаціонарних і польових умовах до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Оценка материала:

5.00 / 1
Військові отримали необхідне фінансування 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
31.07.2014 2265
Еще материалы раздела «Економіка»