НОВОСТИ ДНЯ: У Росії почнуть закривати лікарні та інститути через катастрофу с бюджетом  Синоптик розповіла, коли чекати потепління в Україні  Велике виселення УПЦ МП з Лаври: частина ченців несподівано перейшла до ПЦУ  Архімандрит Києво-Печерської лаври УПЦ МП першим перейшов до ПЦУ: чому це важливо  Знаходити воду на Місяці буде простіше: NASA зробило карту  Путіна викрили у брехні про нові танки для армії Росії: подробиці  Коли саме військкоми можуть вимагати показати документи: спочатку паспорт, потім — повісткавсе новости дня
Бізнес
Економіка
06.08.2014 910

Наступного тижня в Україні можуть ліквідувати податкову міліцію

Верховна Рада України наступного тижня має розглянути законопроект щодо ліквідації податкової міліції та створення Служби фінансових розслідувань (СФР), а також проект нового Бюджетного кодексу України, заявляє прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Часу немає. Наступного тижня ми розглядаємо ліквідацію податкової міліції та створення Служби фінансових розслідувань, а також новий Бюджетний кодекс», - заявив прем’єр-міністр.

За його словами, Верховна Рада України має ухвалити увесь пакет законопроектів щодо економічного зростання у вересні поточного року.

Говорячи про законопроект із ліквідації податкової міліції, Яценюк також повідомив, що ця законодавча ініціатива також містить пропозиції щодо ліквідації не властивих функцій з перевірки суб'єктів підприємницької діяльності щонайменше чотирма органами держвлади. «На сьогодні перевірку суб'єктів підприємницької діяльності на предмет сплати податків здійснюють Державна фіскальна служба (два департаменти - департамент боротьби з відмиванням доходів і підрозділ податкової міліції), Міністерство внутрішніх справ (також два підрозділи), і третій орган - СБУ, а саме Головне управління контррозвідувального захисту інтересів країни у сфері економічної безпеки. Ми пропонуємо ліквідувати не властиві цим органам функції та створити цивільну службу, а саме Службу фінансових розслідувань», - пояснив прем’єр.

Окрім цього, він повідомив, що уряд упродовж місяця має намір обговорити з громадськістю й представниками місцевого самоврядування законопроект про створення муніципальної міліції.

Також Яценюк нагадав парламенту про необхідність ухвалення президентського законопроекту щодо внесення змін до Конституції стосовно децентралізації влади й передачі повноважень на місця.

Найближче сесійне засідання парламенту заплановано на 12 серпня.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Оценка материала:

5.00 / 1
Наступного тижня в Україні можуть ліквідувати податкову міліцію 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
06.08.2014 910
Еще материалы раздела «Економіка»