НОВОСТИ ДНЯ: Росіяни вже готові: військовий експерт - про зручний момент знищення Кримського мосту  "Криміналітет і брудні справи": Фейгін пояснив, як пов’язані Путін і ватажок "вагнерівців" Пригожин  Банки під час війни припинили іпотечне та автокредитування: на що видають кошти  "Немає нічого": Фейгін про рівень розвитку воєнної промисловості Росії  Експерт назвав слабке місце флоту Росії та пояснив, чому вони відійшли від берегів України  "Вони б нас захопили за три дні": Зеленський пояснив, чому українців не попередили про вторгнення Росії  "Русскій мір", заміна письменників і війна: як зміниться шкільна програма в Україні з 1 вереснявсе новости дня
Політика
Україна
30.08.2014 705

НАТО должно предоставить Украине оружие – президент Румынии

Президент Румынии Траян Бэсеску призвал НАТО предоставить украинской армии вооружение и амуницию, которая необходима для защиты территориальной целостности Украины.

«Если мы хотим дать украинскому народу шанс продолжить путь в Евросоюз, мы должны действовать как Российская федерация. То есть — предоставить украинской армии оружие и амуницию, чтобы она победила в этой битве. Также я думаю, что нужно пересмотреть уровень санкций, которые мы применяем против России», — заявил Бэсеску.

Оценка материала:

5.00 / 1
НАТО должно предоставить Украине оружие – президент Румынии 5.00 5 1
Політика / Україна
30.08.2014 705
Еще материалы раздела «Україна»