НОВОСТИ ДНЯ: У росії оголосили іноагентами Каспарова і Ходорковського  У росії активісти створюють платформу для боротьби корінних народів за незалежність  У Нідерландах з 2025 року забудовників зобов'яжуть ставити сонячні панелі на новобудовах  Штати хочуть надовго залишити в Європі 100 тисяч своїх військових - CNN  Голова НБУ: для повернення до вільного курсу треба три умови, але поки їх немає  "Мінськ-3" чи "Стамбул-1": експерт розповів про справжні цілі Путіна після трьох місяців війни  Шредер пішов із ради директорів «роснєфті»все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
14.01.2022   Україна   Командування Повітряних Сил

Авіація Повітряних Сил розпочала інтенсивну підготовку

У бригадах тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України пройшли планові льотні зміни вдень та вночі у простих та складних метеоумовах. І хоч новий навчальний рік ще офіційно не розпочався, авіабригади почали інтенсивну льотну підготовку на базових та оперативних аеродромах по всій території України.
Як зазначили у Командуванні Повітряних Сил, протягом цього тижня було проведено одинадцять льотних змін. Військові льотчики загалом налітали понад 200 годин на різних типах літаків: Су-24, Су-25, Су-27, МіГ-29 та Л-39.
Проведення льотних змін у зимовий період передбачає виконання завдань як в простих, так і складних метеорологічних умовах. Особливо це стосується підготовки аеродромної інфраструктури, підтримання боєготовності летовищ під час інтенсивних опадів та обмерзань. У таких умовах успіх виконання бойових завдань залежить від професійної та злагодженої роботи всіх підрозділів забезпечення та наземних служб.
Варто зазначити, що під час цих польотів авіаційні командири всіх рівнів, від командира ескадрильї і до комбрига, підтвердили рівень льотного вишколу відповідно до своїх посад. Перевірялись, зокрема, і методики підготовки підлеглого льотного складу. Адже з наступного тижня розпочнеться інтенсивна льотна підготовка молодих пілотів, які торік закінчили навчання у Харківському національному університеті Повітряних Сил.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
автомобили, стихийные бедствия, Порошенко, полиция, Динамо, традиции, США, мир, юмор, пожары, фотоконкурсы, Новый Год, Донбасс, фестивали, живопись, передовая, Дмитрий Дятлов, технологии, архитектура, природа, Львів, церковь, выборы, оккупация, сборная Украины, Киев, ВСУ, пандемия, пляжи, самолеты, дети, Шахтер, солдат, ВМС, общество, депутаты, Майдан, протесты, Зеленский, митинги, коронавирус, война, столкновения, портрет, уикенд, город, военная техника, пейзажи, тест-драйв, Сергей Смоленцев, соревнования, футбол, суд, авиация, история, Карпаты, Одесса, визиты, туризм, животные, Нацгвардия, путешествия, учения, акции, зима, АТО, медицина, женщины, Китай, культура, музыка, экология, Россия, корабли, ЗСУ, мода, НАТО, фотоподборки, фотопроект, фотография, дизайн, праздники, Путин, спорт, Верховная Рада, политика, показы, Киевщина, люди, выставки, искусство, #Євромайдан, Александр Зубко, знаменитости, Польша, ДСНС, парады, политики, марш, карантин