НОВОСТИ ДНЯ: Україна може створити свій "Залізний купол" – Жданов  "Дощі з грозами зберуться у вузол". Де чекати негоду в Україні вже 9 серпня  Мобілізація в Україні: чи можна чоловіку поїхати за кордон, якщо він знятий з військового обліку  Німеччина вводить нові правила для українців: що зміниться  У жакеті-кімоно і з локонами: Олена Зеленська дала інтерв'ю японській телекомпанії  Виїжджати з України можуть деякі чоловіки, чиї дружини служать в ЗСУ: деталі  Жданов поставив у глухий кут: чому ЗСУ, як Ізраїль, не обстрілюють РФ та Білорусьвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
25.05.2022   Україна   Facebook/ Головнокомандувач ЗС України

Гаубиці «Caesar» вже на передовій

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний: «Caesar» – це самохідна артилерійська установка нового покоління. Вона дає можливість уражати противника на віддаленні 20 км і більше від лінії фронту з високою точністю. На цій відстані знаходиться артилерія, резерви, пункти управління противника. Їх знищення знижує наступальний потенціал ворога.
Ці САУ на колісному шасі, що робить їх мобільними і маневреними. Установка обладнана автоматизованою системою самоприв’язки і самонаведення на ціль. Має достатньо високу швидкострільність – 5 пострілів за хвилину, та високу кучність стрільби. Може використовувати декілька типів боєприпасів калібру 155 мм, які застосовуються у країнах НАТО.
«Caesar» забезпечує живучість екіпажу і комфортні умови роботи. Дає можливість діяти за принципом: вогонь - маневр - вогонь.
Наші артилеристи швидко опанували нові САУ, фактично за 2-3 години.
Щиро вдячний партнерам за надану допомогу! Вона слугує наближенню нашої Перемоги.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
люди, пандемия, портрет, авиация, пляжи, Одесса, фестивали, солдат, выставки, ДСНС, уикенд, медицина, Карпаты, Дмитрий Дятлов, футбол, марш, животные, Россия, Путин, столкновения, Польша, Нацгвардия, Верховная Рада, Порошенко, соревнования, Новый Год, церковь, спорт, музыка, Китай, юмор, тест-драйв, ВСУ, Рождество, зима, ВМС, корабли, женщины, культура, фотопроект, дизайн, мода, Сергей Смоленцев, Александр Зубко, мир, коронавирус, политика, военная техника, карантин, выборы, Львів, природа, знаменитости, передовая, фотоподборки, экология, самолеты, фотография, учения, общество, Шахтер, Майдан, полиция, война, Зеленский, автомобили, Динамо, депутаты, Киевщина, протесты, акции, пожары, сборная Украины, фотоконкурсы, парады, обстрелы, архитектура, туризм, путешествия, США, суд, технологии, Киев, праздники, традиции, история, Донбасс, #Євромайдан, стихийные бедствия, пейзажи, оккупация, город, показы, митинги, ЗСУ, дети, визиты, НАТО, живопись, искусство