НОВОСТИ ДНЯ: Європейський центральний банк планує змінити дизайн євро  Археологи знайшли найбільший у Скандинавії будинок часів Залізної доби  Hubble відновив роботу спектрографа і тестуватиме нову «прошивку»  Hubble показав галактичне «око» у сузір’ї Тукан  От -15 и ниже. Когда в Украину придут сильные морозы — прогноз синоптика  Застройщики распродадут неликвид "под бой курантов" – подноготная новогодних скидок  Китайський місяцехід зняв загадковий об’єкт, схожий на хижувсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
19.10.2016   Нові Петрівці, Київська обл., Україна   ngu.gov.ua

Нацгвардія проводить змагання серед українських снайперів

На базі Навчального центру НГУ, що в Нових Петрівцях, проходить другий відкритий чемпіонат Нацгвардії серед снайперських пар. 29 снайперських пар виборюватимуть звання “найкращої” протягом чотирьох днів. Змагання зібрали 19 команд з Національної гвардії України, 4 цивільні та 6 з інших силових відомств. Для турніру Центром підготовки снайперів НГУ була розроблена унікальна програма, яка дає можливість всебічно та глибоко проаналізувати вміння бійців. Снайперські пари проходять випробування у практичній стрільбі військової та поліцейської спрямованості, тактичній підготовці та у практичному вирішенні різних ввідних у лісовій місцевості.
Інструктора центру відмічають що саме нацгвардійці які пройшли підготовку в гвардійських стінах є фаворитами змагань: “Наші хлопці пройшли модуль заснований на практичному досвіді гвардійців в АТО, вмінні світових фахівців та реалій сьогодення. Це не є пустими балачками: гвардійці показали високі показники не лише на всіх останніх турнірах, а й в реальному бою на сході держави”.
Турнір є цілодобовим: бійці власноручно розбивають місця перепочинку у лісовій місцевості і чекають на отримання умовного завдання, яке необхідно виконати у короткий проміжок часу.
- Умови максимально наближені до реальних, - розповідає один із учасників, - При собі ми маємо лише рюкзак з найнеобхіднішим. Ночуємо у лісі почергово, бо за умовами існує і диверсійно-розвідувальна група. Сьогодні о другій ранку отримали від “штабу” вказівку на виконання завдання. Наша група впоралася на “відмінно” і закінчила місію о 10-й годині.
За ці декілька днів бійці мають показати лише найкращі результати, аби отримати “Золото” та стати на найвищі сходинки призового п'єдесталу.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Крым, архитектура, дети, парады, история, фестивали, пожары, дизайн, животные, политика, самолеты, общество, люди, Лига Чемпионов УЕФА, Александр Зубко, город, митинги, церковь, НАТО, живопись, фотоконкурсы, суд, Львів, пейзажи, женщины, стихийные бедствия, Карпаты, Россия, ДСНС, Донбасс, США, учения, фотоподборки, Новый Год, праздники, столкновения, Шахтер, ВСУ, акции, Нацгвардия, музыка, юмор, война, знаменитости, природа, церква, туризм, фотография, спорт, Верховная Рада, выборы, карантин, солдат, депутаты, фотопроект, показы, ВМС, АТО, заводы, путешествия, корабли, выставки, автомобили, мир, полиция, культура, Зеленский, портрет, Порошенко, экология, искусство, Сергей Смоленцев, тест-драйв, Китай, уикенд, Путин, Киев, медицина, передовая, оккупация, Одесса, Динамо, ЗСУ, зима, мода, #Євромайдан, политики, технологии, протесты, соревнования, футбол, традиции, Майдан, пандемия, авиация, Дмитрий Дятлов, сборная Украины, коронавирус, марш, пляжи