НОВОСТИ ДНЯ: 10 суперпродуктів, які чоловіки повинні їсти щодня  Скільки ще часу РФ зможе вливати мільярди у фінансування війни та звідки братиме кошти - The Еconomist  Яблучні пундики: рецепт смачного десерту  Болгарія більше не впускатиме авто з російськими номерами  Друга воєнна зима: чи будуть великі наступи та куди битимуть росіяни – CNN  Смачні пісні вівсяні котлети: рецепт, який здивує своєю простотою  Воллес порадив Зеленському посилити мобілізацію, бо "Росія потай мобілізує всю країнувсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
25.03.2018   agroday.com.ua

Грибна плантація: 200 кг «трюфельного золота» щороку

Багато хто вважає, що трюфель росте тільки в дикій природі і вирощувати його в промислових масштабах практично неможливо, але це не так. Його можна культивувати на «трюфельних грядках», де ростуть мікорізовані рослини, стверджують Джованні Мерло і Дестріно Джузеппе Папія, засновники першого на Сицилії розплідника для вирощування трюфелів Tartufi Montalbano. На першій сицилійської плантації розміром в 2 га щорічно виробляють близько 200 кг чорних трюфелів, які успішно реалізуються як в Італії, так і в Бельгії, і в Великобританії.
Вирощувати трюфель – досить складна і делікатна справа. У першу чергу, потрібно створити необхідні умови, а це – підходящий ґрунт і посів мікоризованих рослин. За словами власників плантації, найбільш придатними для подальшого вирощування трюфелів є дуби і сосни. На плантації Tartufi Montalbano вирощуються три найдорожчих види трюфеля: літні чорні трюфелі, збір яких відбувається в травні–червні, зимові чорні і білі трюфелі.
Якість продукції, виробленої Tartufi Montalbano, відстежується на кожному етапі розвитку рослини, тому що вони вирощуються в теплицях з контрольованим середовищем. Тут вони захищені від впливу забруднюючих речовин, а ґрунт, в якому їх вирощують, обробляється гарячою парою (120 град. Цельсія) для стерилізації та усунення спор і грибів, які зазвичай присутні в природному середовищі зростання, але при цьому структура ґрунту не змінюється.
Вирощування трюфелів зародилося у Франції в 1800 році. Десятиліття потому завдяки численним дослідженням були розроблені науково-технічні основи для успішного культивування найбільш затребуваних видів трюфелів.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Нацгвардия, фестивали, визиты, марш, футбол, Китай, показы, церковь, НАТО, юмор, выставки, Киев, акции, живопись, США, Новый Год, столкновения, обстрелы, авиация, Крым, животные, война, Путин, автомобили, технологии, праздники, митинги, Карпаты, дети, женщины, стихийные бедствия, политика, Киевщина, пожары, Динамо, культура, портрет, природа, выборы, общество, пляжи, мода, музыка, путешествия, передовая, терроризм, люди, город, Россия, соревнования, Порошенко, фотография, коронавирус, туризм, уикенд, история, суд, Сергей Смоленцев, самолеты, ЗСУ, Бахмут, медицина, Львів, традиции, протесты, Одесса, Донбасс, фотоконкурсы, учения, корабли, Верховная Рада, Зеленский, архитектура, ДСНС, сборная Украины, Польша, мир, пейзажи, военная техника, Дмитрий Дятлов, фотоподборки, солдат, дизайн, парады, пандемия, ВМС, карантин, зима, тест-драйв, Александр Зубко, Шахтер, #Євромайдан, экология, полиция, Майдан, фотопроект, спорт, искусство, ВСУ, оккупация