НОВОСТИ ДНЯ: Глоба назвал любимчиков Водяного Тигра: им повезет в 2022 году  У Мексиці знайшли ацтекський храм XVI cтоліття  Астрономи знайшли екзопланету, де рік триває менш як 8 годин  На Украину надвигается мощный снегопад  Сотня метеорів на годину: коли українці зможуть побачити зорепад Гемініди  Цены на вторичное жилье в Киеве выросли: названы самые дорогие и дешевые районы  Будет много солнечных дней: климатолог дала прогноз на зиму в Украиневсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
женщины, Россия, Лига Чемпионов УЕФА, люди, показы, музыка, общество, солдат, АТО, пандемия, самолеты, дети, учения, коронавирус, спорт, полиция, животные, ВСУ, юмор, война, портрет, карантин, культура, Нацгвардия, фотопроект, туризм, Новый Год, тест-драйв, город, пляжи, экология, митинги, медицина, политика, природа, история, пожары, корабли, акции, праздники, парады, искусство, Верховная Рада, депутаты, фестивали, традиции, архитектура, оккупация, протесты, ВМС, Дмитрий Дятлов, авиация, столкновения, путешествия, технологии, Киев, Шахтер, церковь, мода, заводы, #Євромайдан, пейзажи, Порошенко, футбол, суд, Одесса, ДСНС, Крым, Майдан, выставки, США, зима, политики, Карпаты, ЗСУ, фотоконкурсы, НАТО, дизайн, Сергей Смоленцев, стихийные бедствия, Китай, Александр Зубко, сборная Украины, знаменитости, Динамо, фотоподборки, Зеленский, автомобили, выборы, религия, марш, живопись, мир, уикенд, фотография, передовая, Донбасс, Путин, соревнования, Львів