НОВОСТИ ДНЯ: В ВОЗ говорят, что Delta-штамм не смертельнее других вариантов COVID-19  Из-за черной дыры впервые зафиксировали свет  Уряд США відмовив Безосу в укладенні контракту з висадження на Місяць  Самые жаркие дни уже позади. Синоптик назвала дату снижения температуры  Дуров объяснил, почему Telegram не блокирует фейки о коронавирусе  NASA и Boeing отказались от запуска миссии в космос из-за инцидента с модулем России  Синоптик объяснила, почему Украину накрыла аномальная жаравсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
11.06.2019   Україна   narodna-pravda.ua

Дитя Чорнобиля: в Україні живе дівчина, яка народилася у зоні відчуження

В Україні є дівчина, яка виросла в Чорнобильській вже після аварії на ЧАЕС. 19-річна Марія зараз навчається в одному з вищих навчальних закладів Києва, працює і каже, що не має проблем зі здоров’ям, а у її житті все добре. Про це пише Daily Mirror.
Зараз Марії 19 років, вона є  студенткою одного з київських вишів  і не має проблем зі здоров’ям. Довгий час ім’я єдиної дитини, що народилася в Чорнобилі, не фігурувало в пресі, хоча про її народження в Чорнобильській зоні було відомо 19 років тому.
Дівчинка росла біля Чорнобиля, оскільки її батькам відмовили в альтернативному житлі і вони вирішили залишитися в 30-кілометровій зоні. Не все було так добре – батьків Марії переслідували і звинувачували у “вбивстві” дитини. Марійка харчувалася рибою, яку її батько ловив у річці –  від неї тріщали лічильники Гейгера, і пила молоко від місцевих корів.
За словами мами Марії Лідії Совенко, її дочка цілком здорова: “Люди тут вірять, що Маша є символом Чорнобильського ренесансу і  інтерпретують це як благословення,  що життя повертається до цього закинутого місця”.
Сама Марія розповіла журналістам, що у її житті все добре. “У мене все добре, я працюю. Забезпечую себе, ось і все”. Друг Марії наголосив, що дівчина не хоче вважати себе унікальною через те, що народилася в Чорнобилі, і швидше бачить це як “стигму”.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
ЗСУ, экология, выборы, карантин, марш, город, зима, традиции, коронавирус, Лига Чемпионов УЕФА, портрет, Зеленский, живопись, спорт, тест-драйв, религия, Крым, животные, ВМС, протесты, дизайн, знаменитости, искусство, автомобили, пандемия, пожары, Нацгвардия, Путин, Порошенко, Новый Год, ДСНС, авиация, Китай, церковь, медицина, передовая, НАТО, культура, Шахтер, солдат, Одесса, пляжи, фотопроект, столкновения, туризм, Динамо, показы, архитектура, суд, праздники, Донбасс, мир, Александр Зубко, Сергей Смоленцев, путешествия, оккупация, митинги, технологии, женщины, юмор, Львів, политика, дети, фестивали, выставки, природа, учения, фотоподборки, Карпаты, общество, ВСУ, сборная Украины, Киев, корабли, полиция, США, футбол, фотоконкурсы, Россия, пейзажи, мода, музыка, Майдан, война, акции, Верховная Рада, люди, #Євромайдан, стихийные бедствия, заводы, парады, джаз, соревнования, история, политики, уикенд, самолеты, АТО, фотография, Дмитрий Дятлов