НОВОСТИ ДНЯ: НАТО не планує розгортати системи озброєння в космосі – Столтенберг  Переходный период. Синоптик рассказала, насколько похолодает в ближайшее время  Транзит газу: у Німеччині заявляють, що підтримують контакт з Києвом і Москвою  Столтенберг прокоментував демарш Росії щодо закриття місії при НАТО  Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  На Венере никогда не было океанов: исследование  Погода на вихідних 23–24 жовтня: від заморозків до бабиного літавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
10.04.2020   Київська обл., Україна   ДСНС України

Пекло в Зоні відчуження: рятувальники б'ються з вогнем під Чорнобилем

ДСНС України: Станом на 7 год. 10 квітня у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС спільно з працівниками лісової охорони ДАЗВ продовжується гасіння пожеж на території Корогодського, Котовського та Денисовецького лісництв.
Cпостерігається горіння трав’яного настилу, очерету та лісової підстилки окремими осередками.
До гасіння пожеж залучено 379 чол. та 100 од. техніки, з них від ДСНС 320 чол. о/с та 79 од. техніки (в тому числі 3 літака АН-32П та 2 вертольоти ДСНС, якими 9 квітня здійснено 67 скидів – 154 т води).
Радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,012 мР/год, Київська область – в межах 0,011 мР/год. при допустимому фоні 0,05 мР/год).
У зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення рівні потужності еквівалентної дози гамма випромінювання не змінилися (м. Чорнобиль – 0,021 мР/год., на КДП Дитятки 0,01 мР/год. при контрольно допустимому рівні до 0,055 мР/год.).

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
суд, солдат, Александр Зубко, стихийные бедствия, политика, показы, Шахтер, Майдан, АТО, люди, культура, война, оккупация, живопись, Динамо, Порошенко, парады, Сергей Смоленцев, самолеты, ВМС, Новый Год, политики, фотоконкурсы, передовая, футбол, мода, столкновения, общество, искусство, Киев, традиции, автомобили, уикенд, экология, авиация, заводы, фотоподборки, туризм, Путин, дизайн, Львів, церковь, НАТО, праздники, #Євромайдан, корабли, ЗСУ, медицина, музыка, Одесса, Нацгвардия, марш, учения, Донбасс, соревнования, технологии, выставки, Карпаты, протесты, Крым, Зеленский, выборы, досуг, карантин, Лига Чемпионов УЕФА, юмор, Верховная Рада, сборная Украины, Китай, ДСНС, пожары, дети, Дмитрий Дятлов, архитектура, пейзажи, пляжи, тест-драйв, США, фотопроект, спорт, фестивали, портрет, природа, фотография, полиция, город, женщины, пандемия, зима, путешествия, история, знаменитости, митинги, депутаты, животные, акции, мир, Россия, коронавирус, ВСУ