НОВОСТИ ДНЯ: Рада планує встановити періодичність перепису населення щонайменше раз на 10 років  "Якщо білоруси знову вийдуть на протести, то Лукашенка знесуть дуже швидко, як Каддафі" – Клімкін  Ціни на пальне: експерт розповів, чи є динаміка до зниження  Навчальний рік у школах Києва розпочнеться 1 вересня: що відомо  Вчені з'ясували, чи зіткнеться найнебезпечніший астероїд із Землею  Прогноз на найтепліший місяць року: якою буде погода в липні  У Києві хочуть заборонити публічно використовувати російськомовні книги, фільми та музикувсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
28.10.2020   Нагірний Карабах   Радіо Свобода

Нагірний Карабах: озброєні селяни проти азербайджанських військових та безкоштовний хліб у Степанакерті

У Нагірному Карабасі тривають бойові дії між азербайджанськими й вірменськими силами, попри заклики міжнародної спільноти дотримуватися умов укладеного наприкінці минулого тижня перемир’я. Протистояння в регіоні знову спалахнуло 27 вересня. З того часу з обох боків загинули сотні військових і невідома кількість цивільних. Це найбільша ескалація в Нагірному Карабасі з 1994 року. У Вірменії й Азербайджані оголошені воєнний стан і мобілізація.
Конфлікт між Вірменією й Азербайджаном через Нагірний Карабах розпочався в 1988 році. До укладення угоди про припинення вогню 1994 року Баку втратив контроль над майже всім Нагірним Карабахом і ще частиною прилеглих до нього районів країни – разом до 20% міжнародно визнаної території Азербайджану.
У серпні 2020 року вірменський парламентар Сасун Мікаелян закликав створити офіційну добровольчу дружину, що увійшла б до складу збройних сил Вірменії. Мікаелян сказав, що це необхідно, бо Вірменію «оточили вороги».
Чому місцеві вірмени біля лінії фронту в Нагірному Карабасі беруться до зброї проти азербайджанських військових – у фотогалереї кореспондента Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода Еймоса Чаппла.
А у самому Степанакерті працює цілодобово приватна пекарня, надаючи свіжий хліб місцевим жителям, які залишилися в головному місті охопленого бойовими діями Нагірно-Карабаського регіону.

Старший вірменин зі своїм автоматом в Аветарноці, 25 жовтня. Деякі учасники бойових дій у нинішньому конфлікті струсили пил зі старої зброї, яка зберігалася в їхніх будинках і востаннє використовувалася в Нагірно-Карабаській війні, що закінчилася в 1994 році

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фотоконкурсы, ВСУ, военная техника, суд, путешествия, культура, люди, Одесса, Шахтер, протесты, искусство, Нацгвардия, карантин, полиция, показы, фотоподборки, сборная Украины, уикенд, Львів, Александр Зубко, животные, Рождество, экология, коронавирус, церковь, столкновения, акции, ДСНС, дизайн, обстрелы, общество, фотография, Динамо, НАТО, музыка, пожары, солдат, Новый Год, город, политика, учения, дети, Путин, мода, портрет, история, выборы, оккупация, США, ЗСУ, Порошенко, фотопроект, Майдан, фестивали, мир, женщины, Киев, Польша, природа, Верховная Рада, митинги, спорт, архитектура, пандемия, Дмитрий Дятлов, депутаты, Крым, знаменитости, самолеты, #Євромайдан, пляжи, стихийные бедствия, традиции, парады, война, туризм, марш, авиация, выставки, живопись, Донбасс, корабли, медицина, ВМС, визиты, Карпаты, праздники, Зеленский, тест-драйв, юмор, Сергей Смоленцев, технологии, Россия, футбол, автомобили, Китай, передовая, пейзажи, соревнования, зима