НОВОСТИ ДНЯ: Карамельна шарлотка – рецепт смачного яблучного пирога  Удар Азербайджану по базі російських «миротворців» у Карабаху - відео  Росіяни знову готуються до масштабного наступу та атак по енергосистемі України: експерт закликав не скиглити  Україна використала ракети Storm Shadow для атаки на штаб Чорноморського флоту РФ, - ЗМІ  Італійські яблучні оладки: знаменитий рецепт  Рік Зеленого Дерев'яного Дракона: що нам принесе 2024 рік  Накриє холодний фронт: синоптик попередив про різку зміну погоди в Українівсе новости дня
Прес-релізиВсе новости
 • Какие квартиры наиболее востребованы для долгосрочной аренды Какие квартиры наиболее востребованы для долгосрочной аренды

  Расположение к себе потенциального арендатора и наиболее востребованные квартиры для долгосрочной аренды.

  Прес-релізи / Нерухомість 23.09.2023 09:05 97
 • Як і де з'явилася горілка Як і де з'явилася горілка

  Історія горілки почалась дуже давно. Хоча часто її називають російським напоєм, насправді немає точних даних щодо періоду та місця її виникнення. Сьогодні  багато країн борються за право називатись батьківщиною горілки, серед них Ближній Схід, Україна, Польща та  Іран. Виробництво такого алкогольного напою налагодили у різних країнах світу. Наприклад, однією з найвідомішою у світі українською горілкою вважається Хортиця. Придбати її в Києві можна в онлайн-супермаркеті Турбо https://turbo.ua/ru/category/horilka/trademarks/khortytsja зі швидкою доставкою та досвідченими кур’єрами.

  Прес-релізи / Товари та послуги 23.09.2023 08:02 550
 • Транспортно-експедиційне обслуговування Транспортно-експедиційне обслуговування

  Транспортно-експедиційне обслуговування (ТЕО) – комплекс послуг, що надаються спеціалізованими компаніями для організації та управління вантажоперевезеннями та логістичними операціями. Дозволяє забезпечити ефективну та безпечну доставку вантажів від відправника до отримувача. ТЕО можуть охоплювати різні аспекти логістики та транспортування. У цій статті ми коротко розберемо їх.

  Прес-релізи / Транспорт 22.09.2023 10:24 150
 • Реально існуючий Індіана Джонс і золотий скарб століття Реально існуючий Індіана Джонс і золотий скарб століття

  Шукач стародавніх скарбів Індіана Джонс і піратські скарби зробили крок прямо з екранів телевізора в наші дні. Люди, як і раніше, знаходять занесені піском і заховані в печерах стародавні скарби. Можливо, хтось скаже, що це збіг, але якщо вірити в удачу, подібні збіги відбуватимуться знову і знову, всупереч тому, що начебто всі скарби на планеті вже практично знайдені.

  Прес-релізи / Інше 22.09.2023 09:10 58
 • Що таке правило 2-х хвилин та як воно допомагає формувати звички Що таке правило 2-х хвилин та як воно допомагає формувати звички

  Іноді людина хоче завести нові корисні звички, щоб змінити спосіб життя, мислення. Однак вироблення нових схильностей, на думку фізіологів, займає в середньому від 14 до 30 днів, поки формуються нові нейронні ланцюжки.

  Прес-релізи / Товари та послуги 22.09.2023 08:41 81
 • Онлайн освіта в IT індустрії: чи потрібно саме вам? Онлайн освіта в IT індустрії: чи потрібно саме вам?

  Навчання новим навичкам в IT індустрії окремо від роботи - це важлива і корисна можливість, яка має свої переваги.

  Прес-релізи / IT та зв'язок 22.09.2023 08:28 181
 • Чи можуть вантажні автомобілі мати несумісні шини? Чи можуть вантажні автомобілі мати несумісні шини?

  У світі комерційних вантажоперевезень шини щодня проходять незліченну кількість кілометрів, будь то місцеві або міжміські маршрути. Як правило, ці вантажівки оснащуються комплектом ідентичних за розміром і маркою шин. Однак у міру збільшення пробігу знос шин відбувається не завжди рівномірно. Коли настає час міняти гуму, чи то в сервісному центрі, чи то на виїзному шиномонтажі, виникає спокуса одягнути будь-яку відповідну покришку, аби скоріше повернутися на дорогу. Однак дуже важливо звертати увагу на сумісність покришок і не допускати їх розбіжності. Ось чому важливо уникати використання несумісних шин.

  Прес-релізи / Транспорт 21.09.2023 18:08 190
 • Якісний корм для собак: що вибирають в Україні Якісний корм для собак: що вибирають в Україні

  В чому переваги якісного харчування для собак. На що звенути увагу в Україні. Розглядаємо український бренд Оптіміл.

  Прес-релізи / Товари та послуги 21.09.2023 17:01 199
 • Як швидко продати брендовий одяг? Як швидко продати брендовий одяг?

  Сьогодні заробляти на брендовому одязі реально. Багато людей роблять з цього справу свого життя та при цьому мають не погані гроші. Для того, щоб це втілити у реальність, треба лише знати, де брати цей одяг та як його вигідно купувати та відповідно продавати. Оригінал https://theoriginals.com.ua/ua/zhinkam/odyag можна знайти за приємними цінами на ресейл платформі TheOriginals, де можна як купити, так і продати брендовий одяг швидко та легко.

  Прес-релізи / Товари та послуги 21.09.2023 16:37 215
 • Як купувати аксесуари для волосся в онлайн-магазині Як купувати аксесуари для волосся в онлайн-магазині

  Усі дівчата та жінки в будь-якому віці хочуть виглядати привабливо, тому ретельно слідкують за своїм волоссям. Вибір шампунів, різноманітних масок, засобів для укладання доповнюється різноманітними аксесуарами. Усі ці предмети є необхідними для представниць прекрасної статі, вони здатні покращити їхній настрій і впевненість у собі.

  Прес-релізи / Товари та послуги 21.09.2023 15:05 256