НОВОСТИ ДНЯ: Каждый пятый украинец разочаровался в работе за границей  Авиакомпании продают билеты на запрещенные Boeing 737 Max – СМИ  Животные на грани вымирания: какие виды пополнят Красную книгу  Сгоревшая гостиница в Одессе была переоформлена из депо в склад, а не в отель  Пилоты из разных регионов Украины слетелись на авиафест в Кропивницком  Российский рубль резко подешевел в августе  На колясках, с детьми и собаками: в Харькове прошел традиционный международный марафонвсе новости дня
Политика
Украина
18.07.2019 505

В Житомирі виявлено зв'язок Зе-кандидата з Розенблатом і Свинарчуком

Кандидат по округу №62 від партії «Слуга народу» Ігор Герасименко та депутат від БПП Борислав Розенблат у 2017 році виступали захисниками обвинуваченого в корупції заступника міністра оборони Ігоря Павловського.

Чиновник був заарештований НАБУ та підозрювався у розкраданні 149 млн гривень при закупівлі палива для Міноборони у компанії "Трейд Коммодіті", яку пов’язували з соратником Петра Порошенко Олександром Грановським.

Як свідчать повідомлення ЗМІ, спочатку на поруки Павловського пропонували взяти Борислав Розенблат та Олег Гладковський (Свинарчук), але потім генерал був відпущений під особисте поручництво 2 військовослужбовців, одним з яких був сьогоднішній кандидат від «Слуги народу» Ігор Герасименко.

Зокрема, 12 жовтня 2017 на судове засідання з обрання запобіжного заходу заступнику міністра року прибули тодішній заступник секретаря РНБО Олег Гладковський (Свинарчук) і народний депутат Борислав Розенблат. Вони заявили, що готові взяти на поруки підозрюваного у великій розтраті чиновника. Але суд прийняв рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

9 листопаду 2017 року Апеляційний суд Києва скасував домашній арешт Ігоря Павловського і відпустив його під особисте поручництво двох відомих військовослужбовців з АТО –  Олександра Порхуна та Ігоря Герасименка.

Нагадаємо, ЗМІ вже повідомляли про зв'язок житомирського кандидату від «Слуги народу» Ігоря Герасименко з Бориславом Розенблатом. Згідно з цими повідомлення,  керівником передвиборчого штабу Ігоря Герасименко на поточних парламентських виборах був призначений двоюрідний брат Борислава Розенблата – колишній заступник мера Житомира Матвій Хрєнов. Ще одним керівником кампанії Герасименко є бізнес-партнер Розенблата – власник рекламного агентства “Ростмедіа” Євген Яремчук. Хрєнов та Яремчук очолюють відповідно житомирську міську та обласну партійні організації «Слуги народу» та є довіреними особами Володимира Зеленського.

Оценка материала:

5.00 / 4
В Житомирі виявлено зв'язок Зе-кандидата з Розенблатом і Свинарчуком 5.00 5 4
Политика / Украина
18.07.2019 505
Еще материалы раздела «Украина»