Фото и ВидеоФоторепортажи
 • Реставратори «миють» храм Святої Софії Київсько Реставратори «миють» храм Святої Софії Київсько

  У соборі Святої Софії Київської розпочались реставраційні роботи, які дозволять побачити унікальні фрески та мозаїки храму очищеними від пилу та пізніших нашарувань, адже храму у 2011 році виповнилась тисяча років. Цього ж року виповнюється тисяча років від освячення Свято-Софіївського собору у Києві. Реставрація має плановий характер, вчені працюють у південній частині підкупольного простору храму. Стан живопису реставратори називають задовільним, вкрай аварійних ділянок не виявлено.

  15.08.2018 13 669
 • Лучшие фото из Африки по версии BBC Лучшие фото из Африки по версии BBC

  Лучшие фото из Африки по версии BBC за эту неделю. 

  10.08.2018 12 3785
 • Как выглядит Львовская площадь в Киеве спустя полвека Как выглядит Львовская площадь в Киеве спустя полвека

  Ворота были сооружены еще в 1037 году и назывались Львовскими, благодаря тому, что соединяли столицу с западным городом. Также ворота называли еще Жидовскими, но откуда пошло такое название — точно неизвестно. В середине XIX века ворота снесли и образовали площадь, которая до сих пор остается очагом интенсивной городской жизни. Одновременно с официальным названием площадь имела и другое название — Сенная, поскольку здесь до 1958 размещался Сенной базар. Современное название площади закрепилось только с 1959 года. Площадь расположена на стыке улицы Артема, Большой Житомирской и улицы Ярославов Вал. Здесь располагаются два важных здания, построенных в 60-70-х годах — это Дом художника и Дом торговли.

  09.08.2018 8 5024
 • Українська Амазонія: у парку «Тузлівські лимани» продовжують облаштовувати територію Українська Амазонія: у парку «Тузлівські лимани» продовжують облаштовувати територію

  Національний природний парк «Тузлівські лимани» створений указом президента Віктора Ющенка у 2010 році. Загальна площа парку – 27865 гектарів. Парк розташований в Одеській області за 40 кілометрів від районного центру Татарбунари. До парку належить 13 морських лиманів, 200 метрів акваторії моря уздовж піщаного пересипу довжиною 44 кілометри. До 2015 року парк був центром браконьєрства, тут майже не працювали науковці та не розвивалися рекреація і туризм. Новим керівником парку став еколог Іван Русєв, який працював директором до 2017-го. Після нього «Тузлівські лимани» очолила еколог Ірина Вихристюк. Зараз над розвитком парку працюють 45 людей.

  07.08.2018 12 3951
 • Яскраві фото з навчань Оперативного командування «Північ» Яскраві фото з навчань Оперативного командування «Північ»

  Просто звичайні фото звичайних українських військових на звичайних навчаннях однієї з бойових бригад.

  06.08.2018 12 3747
 • Сучасні українські гелікоптери: Турчинов відвідав виробництво Сучасні українські гелікоптери: Турчинов відвідав виробництво

  Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов відвідав з робочою поїздкою два підприємства-виробники вертольотів «ЧЕЗАРА» і «ВІБСТОН АЕРО» у Київській області, де ознайомився з сучасними зразками легких вертольотів та оглянув виробничий процес. Турчинов вважає перспективним використання новітніх вертольотів вітчизняного виробництва для потреб як безпекового, так і цивільного сектору країни. Він зауважив, що Україна продовжує традиції нашого великого земляка Ігоря Сікорського, створюються нові виробництва вертольотів різного класу. Секретар РНБО України нагадав, що усьому світові відома продукція потужного підприємства «Мотор Січ», «але останнім часом в країні вже створено шість нових підприємств з виробництва легких вертольотів». «Лише в Київській області ми сьогодні побували на двох таких виробництвах, - додав він. - Молоді перспективні конструктори та інженери створюють легкі багатоцільові вертольоти, які можуть використовуватися у прикордонних військах, в ДСНС для знаходження та локалізації надзвичайних ситуацій, для розвідки та виконання бойових завдань тактичного рівня у Збройних Силах тощо. Але крім сектору безпеки і оборони, вертолітне виробництво є дуже перспективним напрямом для цивільного сектору. Легкі вертольоти - мобільні та швидкі, можуть розв'язувати проблему транспортного сполучення. І настав час подивитися на вертоліт як на звичайний та ефективний транспортний засіб». Водночас Турчинов акцентував на неготовності вітчизняної інфраструктури для широкого використання вертольотів як транспортних засобів, що «при бажанні може бути швидко змінене». Секретар РНБО додав, що багато країн йдуть шляхом активного розвитку вертолітної інфраструктури та спрощення використання повітря для приватних вертолітних перевезень, і необхідно переймати їх досвід. «В Україні чимало проблем з будівництвом доріг, які вирішуються достатньо важко і повільно. Але небо у нас відповідає найкращим європейським стандартам без жодних інвестицій, і йому не потрібен ямковий ремонт, на якому можна вкрасти гроші. І тому легкі вертольоти можуть користуватися попитом на внутрішньому ринку, причому, ціна, яку пропонують українські виробники, на порядок нижча закордонних аналогів. Вже сьогодні ці вертольоти «по кишені» середньому підприємству», - резюмував він.

  03.08.2018 19 3598
 • Тактичні навчання ВМС ЗС України спільно з іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами Тактичні навчання ВМС ЗС України спільно з іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами

  Військово-Морські Сили ЗС України спільно з підрозділами Антитерористичного центру СБУ, Державної прикордонної служби України, Головного управління Національної поліції України в Одеській області, Національної Гвардії та ДСНС України провели тактичне навчання. Захід проходив під керівництвом командувача ВМС ЗС України віце-адмірала Ігоря Воронченка. Метою маневрів було відпрацювання сумісних дій щодо недопущення проведення противником диверсій та захоплення важливих об’єктів інфраструктури в Одеській області. - Це перший у цьому році подібний міжвідомчий захід підготовки ВМС з іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами, - зазначив керівник виду ЗС України. – Росія продовжує загарбницьку політику в Чорноморському регіоні. Навчання були спрямовані на попередження дестабілізаційних ворожих дій, захист інфраструктури та важливих державних об’єктів, що постійно перебувають під увагою противника. Віце-адмірал Ігор Воронченко наголосив, що тільки сумісними силами ми зможемо досягти успішного результату. Триденні тактичні навчання стали початком проведення подальших таких маневрів, але з відповідним нарощуванням сил і засобів. Варто зазначити, що основна увага приділялася відпрацюванню спільних дії при виконанні завдань із блокування і знищення сил та засобів противника на об’єктах морської інфраструктури портів Чорноморського регіону, удосконаленню навичок в організації управління діями сил під час ізоляції кризового району та взаємодії усіх задіяних сил і засобів українських ВМС з силами безпеки і оборони.

  02.08.2018 26 2713
 • 2 серпня 1989 року: трагедія на Майдані 2 серпня 1989 року: трагедія на Майдані

  2 серпня 1989 року, о 16 годині 20 хвилин, в Києві на площі Жовтневої революції (нині Майдані Незалежності) внаслідок обвалу колон порталу Головпоштамту загинуло 11 людей. Йшов невеликий дощ, і люди знайшли прихисток під портиком Поштамту. Одразу після обвалу міліціонери, пожежники та звичайні перехожі (серед яких було немало десантників, що святкували того дня своє свято в центрі Києва) кинулись розбирати завал. З-під завалів було витягнуто 13 тіл, двоє людей були ще живими, їх обох згодом вдалося врятувати.

  02.08.2018 8 1665
 • Мадонна отметила 60-летие эффектной фотосессией для Vogue Мадонна отметила 60-летие эффектной фотосессией для Vogue

  16 августа известной американской певице и актрисе Мадонне исполнится 60 лет. В преддверии дня рождения артистка снялась в яркой фотосессии для итальянского Vogue. Мадонна украсила сразу две обложки августовского выпуска журнала и дала изданию большое интервью. Певица наотрез отказалась обсуждать свое прошлое и достижения за многолетнюю карьеру. Но она с радостью рассказала о своей нынешней жизни в Португалии, где и проводились съемки, о детях, любви к музыке и лошадям, о благотворительности и многом другом. Авторами фотосессии выступили один из известнейших фото-дуэтов в мире Мерт Алас и Маркус Пиггот. На страницах Vogue Мадонна позирует на улицах ночного Лиссабона, в своем любимом баре Tejo и в португальском доме певицы – поместье XVIII века Хердаде-ду-Перу. Во время беседы с журналистами поп-королева рассказала, что вместе с детьми переехала в Португалию, чтобы помочь сыну Дэвиду развивать футбольную карьеру: «Я отчаянно водила сына по лучшим академиям с лучшими тренерами, но уровень футбола в Америке намного ниже, чем в остальном мире. Я видела его разочарование и почувствовала, что настало идеальное время для переезда», – отметила Мадонна. Переезжая в Европу, певица долго выбирала город, в котором хочет остановиться. Колеблясь между Турином и Барселоной, взвесив все плюсы и минусы, Мадонна остановила выбор на Лиссабоне. Все-таки, Португалия – родина Криштиану Роналду. Дети певицы – 12-летние Дэвид и Мерси Джеймс, а также пятилетние Стелла и Эстер уже адаптировались к новому дому и начали изучать португальский язык, говорит Мадонна. Самой важной чертой характера, которую Мадонна старается развивать в своих детях, является сострадание: «Я просто хочу, чтобы они выросли хорошими людьми, которые с достоинством и уважением относятся к другим людям, независимо от цвета кожи, религии и пола», – говорит Мадонна. – Ну а если мой сын станет великой португальской звездой футбола, это будет просто вишенкой на торте».

  01.08.2018 14 2728
 • Ультрасовременная тюрьма строгого режима в Австралии Ультрасовременная тюрьма строгого режима в Австралии

  В новейшей австралийской тюрьме строгого режима нет привычных камер, заключенные могут звонить поздним вечером или смотреть собственные телевизоры с сенсорным экраном, но все они они находятся под неусыпным контролем. Исправительный центр Hunter Correctional Centre (HCC) находится к северу от Сиднея и его руководство считает, что подобные заведения помогут реабилитации некоторых из самых отъявленных убийц, насильников и рецидивистов. И хотя все 400 заключенных имеют привилегии, недоступные в других местах строгого режима, все они работают и проходят образовательные программы, готовящие их к жизни снаружи. За ними также производится одно из самых пристальных наблюдений среди тюрем страны, к тому же внутри объекта размещена элитная вооруженная группа быстрого реагирования, способная мгновенно уладить любой инцидент. Любого, кто подвергает сомнению такую новую тюремную модель, может удивить, что в течение первых 6 месяцев работы исправительного центра не было ни одного нападения на любого из 220 сотрудников. Также среди заключенных не было зафиксировано ни одного смертельного случая или побега — лишь один инцидент с причинением себе вреда, а количество нападений между заключенными значительно ниже по сравнению с другими тюрьмами особого режима. Целью Hunter Correctional Centre является «достижение почти 100-процентного участия заключенных в трудоустройстве, получении жизненных навыков, образовании и программах для устранения их противоправного поведения», — заявила представитель исправительного учреждения. Помимо 5 часов работы в день — с зарплатой 65 долларов в неделю, заключенные могут ещё 3 часа заниматься, включая доступ к беговой дорожке, библиотеке и старинной часовне.

  31.07.2018 18 2194
Популярные теги
концерты, политика, Саакашвили, пейзажи, протесты, ЕВРО-2012, Дмитрий Дятлов, корабли, авиация, Львів, выставки, Олимпиада, фотография, музыка, фотоконкурсы, учения, мир, Александр Зубко, кошки, Тимошенко, милиция, Майдан, солдат, Нацгвардия, митинги, ВМС, зима, фотопроект, Киев, полиция, история, технологии, общество, АТО, живопись, культура, люди, женщины, экология, #Євромайдан, Донбасс, Россия, транспорт, Донецк, дизайн, конкурс, путешествия, юмор, велосипеды, ВСУ, туризм, дети, мода, природа, фотоподборки, акции, Динамо, бизнес, катастрофы, депутаты, праздники, знаменитости, спорт, тест-драйв, досуг, архитектура, гонки, Шахтер, столкновения, уикенд, марш, Львов, суд, искусство, Сергей Смоленцев, автомобили, религия, джаз, война, город, Порошенко, военная техника, самолеты, выборы, традиции, оккупация, соревнования, беспорядки, Путин, Одесса, футбол, Верховная Рада, США, стихийные бедствия, цирк, фестивали, мотоциклы, животные, терроризм, аннексия Крыма