Фото и ВидеоВидео
 • 16 сентября Що Путін вимагає від Зеленського за Донбас?

  Обмін полоненими між Україною і Росією президент Володимир Зеленський назвав першим кроком до припинення війни. Яку ціну Україна може заплатити за звільнення полонених? І який сценарій закінчення війни готують Донбасу?

  16.09.2019 1 1454
 • 14 сентября «А почему вы меня имитируете?»: Зеленский пообщался с двойником на форуме YES 2019

  В пятницу, 13 августа, Владимир Зеленский неожиданно для всех поучаствовал в выступлении "95 Квартала" во время закрытой части 16-го ежегодного форума YES. Глава государства впервые появился перед публикой вместе с актером Юрием Великим, который его пародирует.

  14.09.2019 1 1515
 • 13 сентября «Что для вас счастье»? Зеленский провел опрос среди гостей форума YES

  В ходе 16-й Ежегодной встрече Ялтинской европейской стратегии (YES) в Киеве президент Владимир Зеленский во время своего выступления решил узнать, что такое счастье. Его интерес был связан с темой форума в этом году: «Счастье сейчас. Новые подходы для мира в кризисе». По словам президента, он подготовил длинную речь об этом, однако в итоге решил импровизировать. «Я не выспавшийся, и думал, что я могу сказать о том, что для меня значит счастье. Счастлив ли я быть президентом? Я в этом не уверен. Но я очень счастлив быть президентом именно Украины. В первую очередь я хотел бы спросить вас. Что счастье для вас?», — рассказал, после чего спустился с микрофоном в зал, чтобы узнать мнением гостей мероприятия. Большинство людей ответило, что счастливыми их делает семья.

  13.09.2019 1 1985
 • 13 сентября «Это самая ненавистная вещь на Земле»: Олег Сенцов публично сжег свою тюремную робу

  Освобожденный из российского плена украинский режиссер Олег Сенцов избавился от «самой ненавистной вещи на Земле» — тюремной робы, которую он носил в колонии. Олег сжег форму на глазах у родных и близких людей и запечатлел это на видео, которое опубликовал товарищ Сенцова активист Максим Прокопенко в Facebook. «Эта роба заключенного — самая ненавистная вещь на Земле, которую я не люблю. ФСИН (Федеральная служба исполнения наказаний) России, гори в аду», — спокойно заявил Сенцов, облил одежду бензином и поджег. Тюремная роба вспыхнула очень ярким пламенем, а наблюдающие за этим процессом хлопали и кричали: «Слава Украине!», «Героям Слава», «Хорошо горит!». В завершение режиссер признался, что почувствовал облегчение.

  13.09.2019 1 2030
 • 13 сентября Двійнята та трійнята: школа близнюків у Трускавці

  Шість пар близнят, три пари двійнят та одна трійня, навчаються у місцевій гімназії Трускавця. Як діти вчаться всі разом та як однокласники та вчителі навчились їх розрізняти?

  13.09.2019 1 2089
 • 12 сентября Як Індія завойовує космос?

  Заявка на космічне лідерство? Із липня Індія здійснює масштабний і вартісний проєкт, спрямований на дослідження поверхні Місяця. За запуском і посадкою космічного апарата особисто слідкував прем’єр Нарендра Моді. Та чи вдасться Індії увійти в історію космічних досліджень?

  12.09.2019 1 2880
 • 12 сентября Вадим Пристайко: новий голова МЗС

  Президент України Володимир Зеленський офіційно представив нового міністра закордонних справ Вадима Пристайка колективу МЗС. Чим відомий новий міністр?

  12.09.2019 1 2896
 • 12 сентября Закон про імпічмент: чи легше тепер усунути Зеленського? Фактчек

  Президентська більшість у парламенті ухвалила закон про імпічмент, обіцяний Володимиром Зеленським ще під час передвиборної кампанії. Втім, на думку експертів, закон не суттєво спрощує процедуру звільнення президента. Чи стало легше притягнути главу держави до відповідальності?

  12.09.2019 1 2922
 • 11 сентября Не варто було перекривати воду для Криму? Чи можлива війна за воду?

  Можливо не варто було перекривати воду для Криму? «Крим.Реалії» запитали про це гідрологів та політиків. Води Дніпра належать Росії, а відтак і кримчанам. Приміром, так вважає заступник голови підконтрольний Кремлю Ради міністрів Криму - Георгій Мурадов. Він звинуватив Україну у порушенні міжнародного права. Нібито Київ незаконно перекрив Північно-Кримський канал у 2014-му. Кому ж належить Дніпро? Хто насправді порушує міжнародні норми та міждержавні угоди? І чи можлива війна за воду?

  11.09.2019 1 2612
 • 11 сентября Сенцов та Кольченко про своє ув’язнення, Крим, Путіна та плани на майбутнє. Головне

  Звільнені з ув’язнення у Росії політв’язні Кремля Олег Сенцов та Олександр Кольченко понад дві години відповідали на запитання журналістів, зокрема і Радіо Свобода та проєкту Крим.Реалії. Вела пресконференцію Олександра Матвійчук, голова Центру громадянських свобод. Наводимо головне із відповідей Сенцова і Кольченка.

  11.09.2019 1 2398
Популярные теги
аграрии, Металлист, Днепр, Лига Европы УЕФА, флешмоб, музыка, велосипеды, спорт, стихийные бедствия, Генпрокуратура, искусство, больницы, профсоюзы, Львов, Табачник, траур, экономика, наводнения, скульптура, фестивали, Крым, Кабмин, протесты, религия, Лига Чемпионов УЕФА, автомобили, животные, транспорт, митинги, бокс, евроинтеграция, Формула-1, флаги, Обама, Ливия, экология, взрывы, оппозиция, Янукович, США, Египет, Верховная Рада, FEMEN, марш протеста, праздники, Олимпийский, политика, пожар, землетрясение, Литвин, стадионы, война, выставки, концерты, зоопарк, Кличко, курение, Ющенко, Динамо, граффити, баскетбол, Россия, футбол, строители, Шахтер, ЕВРО-2012, парады, дети, выборы, Киевгорадминистрация, БЮТ, Сирия, ВОВ, железная дорога, происшествия, театр, голодовка, ЧАЭС, книги, Медведев, Тимошенко, Киев, суд, Луценко, мода, Путин, милиция, столица, Азаров, ВО «Свобода», интернет, тюрьмы, метро, БЮТБ, БК «Будивельник», депутаты, ВМС, культура, учения, катастрофы