НОВОСТИ ДНЯ: Киевлянам учтут в мартовских платежках ошибочно уплаченные суммы за свет  Зима в Киеве побила 139-летний температурный рекорд  ОАЭ купили у США ракетные системы Patriot на $1,5 млрд    В Минсоце объяснили, ради чего объявили войну ФЛП  Телеканалу "112" грозит внеплановая проверка за интервью с Азаровым    ЦИК создала 199 окружных избирательных комиссий   Спецслужбы РФ готовят атаки на 20 храмов УПЦ МП – Грицаквсе новости дня
Политика
Украина
23.11.2013 3197

Львів буде стояти за євроінтеграцію до кінця (фото)

На акції протесту у Львові біля пам'ятника Шевченкові оголошено вимоги Координаційної ради активістів до державної влади.

Першою з них є відставка Кабміну на чолі з Миколою Азаровим. Друга вимога - виконання умов, поставлених ЄС перед Україною. Третя - підписання 28 листопада угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Четверта вимога - дотримання європейського курсу України.

«Закликаємо кожного свідомого українця підтримати ці вимоги. Настав час вийти з-за плеча східного сусіда», - заявив студентський мер Львова Богдан Зятик під час оголошення вимог Координаційної ради. Ці слова львів'яни вітали вигуками: «Разом до перемоги!».

Акція протесту, яка сьогодні відбулася біля пам'ятника Шевченку, на тому не закінчилася. Вона буде безстроковою. Допоки тривав мітинг, на площі біля Кобзаря встановили кілька наметів, де замешкали студенти львівських вишів. Акція протесту продовжується невеликим концертом. Мітингувальників підтримують львівські підприємці, вони забезпечують їх харчами та чаєм.

За час мітингу кількість протестувальників збільшилась до 5 тисяч осіб. Попри багатолюдність, акція відбувалася спокійно.

01 02 03
04 05 06
07 08 09

За матеріалами Львівські новини, фото Ярослава Станчака

Оценка материала:

3.67 / 3
Львів буде стояти за євроінтеграцію до кінця (фото) 3.67 5 3
Политика / Украина
23.11.2013 3197
Еще материалы раздела «Украина»