НОВОСТИ ДНЯ: Врачи объяснили, помогают ли медицинские маски уберечься от эпидемий гриппа и ОРВИ  В Херсоне руководство ТЭЦ самовольно запустило котельные  Американские ученые объяснили, почему в России много пьют алкоголя  Украинцам разрешили выбирать между субсидией и льготами на тепло  Цены на бензин в Украине будут снижаться — эксперты  На криптовалютном рынке произошел обвал  Имущество Харьковского авиазавода продают из-за долгов все новости дня
Политика
Украина
25.01.2014 00:26 1960

Податкову міліцію озброюють - "Батьківщина"

Народна Рада має у своєму розпорядженні інформацію про озброєння працівників податкової міліції, який є структурним підрозділом Міністерства зборів і доходів, особистою зброєю – пістолетами та іншими спецзасобами.

 

Про це повідомили у прес-службі "Батьківщини".

"Багато хто з представників силових структур відмовляється виконувати злочинні накази. Ніхто не має бажання захищати владу, яка воює проти власного народу. Тому режим намагається віднайти будь-які можливі резерви для свого захисту. Наголошуємо, що податкова міліція не підпорядковується Міністерству внутрішніх справ і не може використовуватися для протидії масовим мирним акціям", - йдеться у повідомленні.

Народна Рада закликала керівництво і службовців Міністерства доходів і зборів діяти в рамках законодавства України і не брати участь у репресіях проти власного народу.

Оценка материала:

3.00 / 2
Податкову міліцію озброюють - "Батьківщина" 3.00 5 2
Политика / Украина
25.01.2014 00:26 1960
Еще материалы раздела «Украина»