НОВОСТИ ДНЯ: Путін робить все, щоб перевершити у фашизмі Муссоліні - The Washington Post   Земля віддаляється від Сонця: чи варто хвилюватися жителям планети  Заводи Росії зупиняються: авто за смерть сина вже не купити, а за щоденник треба заплатити майже на 300% більше  "ЗСУ готові гідно дати відсіч окупантам": військовий експерт розповів про тактику на Херсонщині  Рада може запровадити податок на купівлю валюти: в НБУ оцінили, як це вплине на інфляцію  "Щоб піти ва-банк": експерт пояснив, чому окупанти концентрують зусилля на Миколаївщині  В Україні знімуть майже все обмеження на фондовому ринку, введені з початку війнивсе новости дня
Життя та Стиль
Столиця
24.10.2017 1057

За долг в 18 копеек заповеднику «София Киевская» угрожают отключить свет

ПАО "Киевэнерго" направило заповеднику "София Киевская" предупреждение о прекращении электроснабжения за долг в 18 копеек.

Об этом написал заместитель директора заповедника "София Киевская" по реставрационным работам Вадим Кириленко в Facebook.

"Сегодня получили от ПАО "Киевэнерго" - Предупреждение о прекращении электроснабжения объектов заповедника за наличием долга 0,18 грн. с НДС.

Для информации: наша коммуналка – это тысячи кВт/час. и сотни Гкал/час. в месяц", - отметил Кириленко.

Он назвал это шуткой дня и добавил, что будут разбираться, "где мы так "жестко" задолжали".

Оценка материала:

5.00 / 2
За долг в 18 копеек заповеднику «София Киевская» угрожают отключить свет 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
24.10.2017 1057
Еще материалы раздела «Столиця»