НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Політика
Україна
02.12.2009 14:26 4336

Экс-судье Зваричу увеличили срок

Судья Верховного Суда Украины продлил бывшему председателю Львовского апелляционного административного суда Игорю Зваричу срок содержания под стражей до 12 месяцев – до марта 2010 года.  

Об этом УНИАН сообщили в пресс-службе Верховного Суда, отметив, что соответствующее постановление судья вынес сегодня. Таким образом он удовлетворил представление следователя по особо важным делам Генеральной прокуратуры Украины.

Как отметили в пресс-службе ВСУ, в судебном заседании, кроме судьи, принимали участие следователь, прокурор и адвокат обвиняемого. Самого И.Зварича на судебном заседании не было.

Оценка материала:

3.67 / 9
Экс-судье Зваричу увеличили срок 3.67 5 9
Політика / Україна
02.12.2009 14:26 4336
Еще материалы раздела «Україна»