НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 18 грудня  Тепло і майже без опадів: якою буде погода в Україні 18 грудня і коли прийде похолодання  На чотири знаки Зодіаку чекає доленосний переворот найближчим часом: хто вони  Чи будуть вибори під час війни: історик оцінив шанси і позицію українців  На які компроміси Україна може піти на переговорах з Росією: результати опитування  Китай прагне лідерства на ринку золота, придбавши бразильські родовища  Комуналка в Україні дорожчає: за що платять українці 2025 року і що найбільше б’є по гаманцювсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
31.10.2019 1717

В Киеве выпал первый снег

Первый снег выпал в разных районах столицы.  

Сегодня, 31 октября, в Киеве выпал первый снег. Последние несколько дней погода в столице существенно изменилась - похолодало, ночью заморозки.

Низкая температура ожидается еще 3 дня. С понедельника, 4 ноября, станет немного теплее. Днем температура будет до +15 градусов, а ночью - +4. 

Напомним, синоптики предупредили о заморозках. Температура воздуха в Украине существенно снизилась.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Киеве выпал первый снег 5.00 5 1
Життя та Стиль / Столиця
31.10.2019 1717
Еще материалы раздела «Столиця»