Життя та Стиль
Події
Экологи забили тревогу из-за работ на реке Припять
Национальный экологический совет Украины обеспокоен работами по дноуглублению на реке Припять, которые начались согласно распоряжению Министерства инфраструктуры.
Национальный экологический совет Украины обеспокоен работами по дноуглублению на реке Припять, которые начались согласно распоряжению Министерства инфраструктуры.
Міненерго: ворог завдав ударів по енергоінфраструктурі чотирьох областей
Ворог завдав ударів по енергетичній інфраструктурі Одеської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.
Війська РФ впроваджують інновації на Лиманському напрямку: в ISW розповіли, які
На Покровському напрямку російські війська атакують, використовуючи цивільні транспортні засоби, мотоцикли, всюдиходи та електромобілі. А на Лиманському - впроваджують інновації на полі бою.
Укрзалізниця змінює маршрути у прифронтових областях через загрозу обстрілів
Укрзалізниця тимчасово змінює маршрути руху потягів у прифронтових регіонах через посилення загрози російських обстрілів.
В Україні у липні зафіксували трирічний максимум жертв серед цивільних, - ООН
У липні 2025 року кількість загиблих і поранених цивільних в Україні досягла трирічного максимуму. За місяць загинуло майже 300 людей.
Втрати Росії на фронті впали до мінімуму з весни минулого року, - британська розвідка
Втрати російської армії у війні проти України в липні 2025 року знизилися до найнижчого рівня з квітня 2024 року.