НОВОСТИ ДНЯ: Первый космический отель откроется в 2027 году: как он будет выглядеть  Ученые предсказали катастрофу атмосферы Земли  В Помпеях обнаружили 2000-летнюю колесницу  В Шаргороде проводят «спасительные» экскурсии в 432-летнюю синагогу  Украина сделала первый шаг для отмены перевода часов  В Аргентине нашли останки самого древнего титанозавра в мире  В Украину вернутся сильные морозы: синоптики назвали датувсе новости дня
Политика
Мир
16.01.2021 284

Трамп хотів штурмувати Капітолій разом зі своїми прихильниками – Reuters

Чинний президент США Дональд Трамп збирався приєднатися до штурму Капітолія, але Секретна служба США попередила, що не зможе гарантувати його безпеку, тому він вирішив спостерігати за мітингом, дивлячись телевізор.

Про це пише Reuters із посиланням на інформовані джерела.

За словами джерел, Трамп сказав своїм помічникам, що планує супроводжувати їх під час мітингу, щоб "продемонструвати свій гнів Конгресу". Однак після заяви Секретної служби, що ті не зможуть зробити його участь у штурмі безпечною, вирішив обмежитися переглядом події через телевізор.

Проте, 6 січня діючий президент неодноразово звертався до своїх прихильників із закликом "боротися за нього", а також пропонував свою участь у захопленні Капітолія, пише видання.

Один із радників Трампа заявив, що був дуже здивований поведінкою президента, коли той через кілька годин після початку штурму закликав своїх прихильників зупинити заворушення, але не видалив раніше записане відео із закликами захопити будівлю Конгресу.

Оценка материала:

5.00 / 1
Трамп хотів штурмувати Капітолій разом зі своїми прихильниками – Reuters 5.00 5 1
Политика / Мир
16.01.2021 284
Еще материалы раздела «Мир»