НОВОСТИ ДНЯ: В ВСУ с начала года набрали более четырех тысяч контрактников  Ткаченко просит Кличко согласовать передачу Гостиного двора МКИП  В Україні вже 1364705 випадків COVID-19, за добу 7235 нових  Украине прогнозируют небольшой мокрый снег и до 15° тепла  В Киеве решили защитить фасады от «дикой» рекламы  Рада предлагает «прикрепить» детсады к домашним адресам  "Плюсы" почти вытеснят ночные морозы в Украине: где в среду погода будет самой теплойвсе новости дня
Политика
Украина
17.01.2021 264

Глава комітету ВР повідомив про терміни початку вакцинації

В Україні вакцинація населення розпочнеться у другій половині лютого. Очікується поставка 910 тис. доз вакцини.

Про це повідомив глава комітету ВР з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький в Facebook.

"Міністр запевнив, що вакцинація розпочнеться у другій половині лютого. За його словами, ми очікуємо поставку 910 тисяч доз вакцини. Якщо під час випробувань буде підтверджена ефективність китайської вакцини на рівні 70%, в Україні згідно з контрактом, завезуть 700 тисяч доз. Ще 210 тисяч доз вакцини Pfizer-BioNTech Україна отримає в першій половині лютого в рамках ініціативи СOVAX", - розповів Радуцький.

За словами Радуцького, з 25 січня країна повернеться до адаптивного карантину.

"Міністерство поки не проводило аналіз ефективності більш жорстких карантинних обмежень, які почали діяти з 8 січня. Міністр пообіцяв публічно відзвітувати про результати після 24 січня. На мій погляд, це важливо. Але наполягати на продовженні обмежень МОЗ не планує. З 25 січня країна повернеться до адаптивного карантину", - сказав Радуцький.

Народний депутат також запевнив, що система доплат для медпрацівників продовжиться.

Оценка материала:

5.00 / 1
Глава комітету ВР повідомив про терміни початку вакцинації 5.00 5 1
Политика / Украина
17.01.2021 264
Еще материалы раздела «Украина»