НОВОСТИ ДНЯ: К Земле приближается 370-метровый астероид  Весна задерживается, идет похолодание: синоптик уточнил прогноз погоды на начало марта  Назвали автомобиль 2021 года в Европе  В ВСУ с начала года набрали более четырех тысяч контрактников  Какой будет первая неделя весны: прогноз погоды в Украине на 2-7 марта  ЄС починає програму економрозвитку на Донбасі  В Украину не пустили заслуженную артистку Россиивсе новости дня
Политика
Украина
18.01.2021 329

Україна зробила заяву через затримання Навального в Росії

Міністерство закордонних справ України відреагувало на затримання російського опозиціонера Олексія Навального в Росії. Назвала дії Кремля ганебною практикою наступу на права людини.

Про це йдеться в заяві МЗС.

Україна закликає міжнародну спільноту вжити рішучих заходів для засудження репресивних практик російської влади.

"Міністерство закордонних справ України глибоко занепокоєне затриманням російського опозиційного діяча Олексія Навального. Розцінюємо ситуацію навколо Навального як продовження Кремлем ганебної практики наступу на права людини та придушення свободи слова", - йдеться в заяві МЗС.

Разом з тим, МЗС України вимагає від Росії звільнити всіх політичних в’язнів, зокрема громадян України, які незаконно утримуються російською владою.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна зробила заяву через затримання Навального в Росії 5.00 5 1
Политика / Украина
18.01.2021 329
Еще материалы раздела «Украина»